Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Off The Menu
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


OFF THE MENU - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Trailer]   [Co sądzisz?]

Podczas eksperymentu przeprowadzanego przez Brody´iego coś się psuje i chłopak ma dojście do wspomnień Lereka. Szukając prawdy i chcąc odpowiedzi na pytanie "kim jest naprawdę" prztrzymuje Maxa, Tess, Marię, jej matkę i Seana w UFO Centrum. Brody/Lerek mówi Maxowi (na którego mówi Zan), że był zakochany w Avie (Tess) i opisuje dzień, w którym dwójka się poznała.

Valenti uzbraja Liz w małę kamerę i pozwala jej pójść zanieść jedzienie Brody´iemu i zakładnikom. Brody jest jednak bardzo podejrzliwy i postanawia zatrzymać Liz jako zakładniczkę.

Sean próbują zachować się jak bohater, jednak zostaje ranny i postanawia wykorzystać sytuację, aby zaprosić Liz na randkę.

Michael i Isabel dostają się do Centrum UFO i udaje im się włyączyć metalowe drzwi, akurat w momencie, kiedy policjanci, gotowi zabić wszystko co się rusza, wbiegają do środka odgradzając ich od Brody´iego i jego zakładników.

Max ulecza Brody´iego, a Tess sprawia, że Amy DeLuca zapomina o wszystkim co się wydarzyło. Liz prosi Seana, żeby nic nikomu nie mówił, a wtedy w zamian za to ona pójdzie z nim na randkę.

Później tego wieczoru Max przychodzi do Tess i mówi jej, że kiedy uleczał Brody´iego miał różne wizje i, że pamięta ją, i że ją kocha...

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa