Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Baby, It's You
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


BABY, IT'S YOU - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Trailer]   [Co sądzisz?]

Liz, Maria i Michael pracują razem, aby odkryć tajemnicze podwójne życie Alexa. Okazuje się, że Alex spędził miesiąc w pobliskim Uniwersytecie pod imieniem "Ray" odkodowując jakieś znaki.

Kyle pomaga Isabel odegrać się na Maxie, który nie pozwolił jej pójść do wymarzonego college´u.

Max i Tess zaczynają robić swój związek oficjalny, a Tess mówi Maxowi, że jest w ciąży. Max jednak stwierdza, że dziecko nie może przeżyć w ziemskiej atmosferze.

Liz, Maria i Michael odkrywają, że Alex pracował nad odkodowaniem książki kosmitów (z poprzedniego sezonu) i udaje im się zdobyć kopię tłumaczenia.

W międzyczasie Isabel godzi się z Maxem i pociesza go. Chwilę potem przychodzi do nich Michael dając im tłumaczenie książki i mówi im jak mogą się dostaą na ich planetę.

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa