Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: It's Too Late, And It's Too Bad
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


IT'S TOO LATE AND IT'S TOO BAD - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Trailer]   [Co sądzisz?]

Liz nie poddaje się w swojej walce o odkrycie prawdy o śmierci Alexa. Zraża do siebie wszystkich, nawet Marię.

Tymczasem deLuca walczy z redaktorką szkolnej książki rocznej o stronę upamiętniającą Alexa i z Liz, która miała pomóc w jej zrobieniu.

Liz dzwoni do Szwecji i dowiaduje się, że rodzina, u której mieszkał Alex zniknęła. Prosi więc Seana, aby pomógł jej włamać do szkoły. Zostają jednak złapani. Szeryf wypuszcza dziewczynę znając dobrze jej rodziców.

Liz znajduje szkolnego geniusza komputerowego i pyta go o kod, który dał jej dostawca jedzenia. Włamuje się także do komputera Alexa i znajduje na nim tekst: "Leanna nie jest Leanną" (Leanna to dziewczyna, z którą podobno był w Szwecji). Max mówi Isabel, że nie może isść do collegu (Isabel, ze względu na swoje wyniki w nauce pozwolono wcześniej ukończyć szkołę średnią).

Liz postanawia jechać do Szwecji. Po drodze na lotnisko spotyka Maxa, który próbuje ją powstrzymać. Mówi jej, że jeśli pojedzie to koniec z ich przyjaźnią. Liz stwierdza, że widocznie jest to cena, którą musi zapłacić za poznanie prawdy i wsiada do taxówki.

Michael wyznaje Marii miłość.

Tess pociesza Max, który czuje, że wszyscy go opuścili, i dwójka przesypia się z sobą.

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa