Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Cry Your Name
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


CRY YOUR NAME - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Trailer]   [Co sądzisz?]

Kiedy Valenti jedzie drogą widzi karetkę.. Przystaje. Na miejscu dowiaduje się od obecnego szeryfa o wypadku: nastolatek zderzył się z ciężarówką. To był Alex. Valenti mówi wszystkim, że Alex nie żyje.

Max próbuje przywrócić Alexowi życie, ale nie może.

Tymczasem Isabel czuje się winna za śmierć Alexa, zwłaszcza, że zginął jadąc do niej. Ma też sny o nim, że tak naprawdę nie umarł itp.

Liz bada wypadek i w końcu stwierdza, że Alex był zamordowany. Po pogrzebie Liz mówi wszystkim swoją teorię. Max mówi jej, żeby o tym zapomniała i zostawiła to wszystko w spokoju. Ta rozmowa dzieli paczkę na obcych i ludzi.

Liz szuka wskazówek wśród zdjęć z balu wspominając jednocześnie Alexa. Wtedy słyszy pukanie do drzwi - chłopak, który przywoził Whitmanowi jedzenie dnia, którego zmarł. Daje on Liz rachunek za zapłatę kartą kredytową. Zamiast podpisu pisze na nim: "11100010001110110001".

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa