Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Viva Las Vegas
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


VIVA LAS VEGAS - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Co sądzisz?]

Cała paczka jedzie do Las Vegas, aby wydać $50,000, które dali Michaelowi ciotka i wujek Laurie. Maria bierze udział w przesłuchaniu do, jak myśli, pracy piosenkarki w barze, która potem okazuje się pozycją striptizerki. Michael i Max zostają aresztowani za oszukiwanie przy jednym ze stołów. W więzieniu kłócą się, a Guerin oskarża Evansa o bycie "jak maszyna". Liz i Tess nie zostają wpuszczone do kasyna i przez cały czas grają w pin-ball i w końcu kłócą się.

Isabel zostaje zaproszona do bycia duchną na weselu.

Max, jadąc na lotnisko, po kłótni z Michaelem, widzi siebie i Liz świeżo pobranych w Vegas. Postanawia, więc wrócić na obiad w ekskulzywnej restauracji zakupiony przez Marię. Kiedy się zjawia na mejscu Maria śpiewa na scenie a Tess tańczy z Kylem, a Alex z Isabel. Prosi, wię Liz o taniec i mówi jej o swojej wizji. Liz chce powiedzieć Maxowi o wydarzeniach z "The End of the world", ale nie udaje się jej. Kiedy paczka zjawia się w swoim olbrzymim apartamencie okazuje się, że ktoś już na nich czeka. Jim Valenti, który jest trochę zły... Po powiedzeniu paczce "kilku" rzeczy "trochę" podniesionym głosem zabiera Kyle i Tess i każe reszcie wrócić jak najszybciej do domu.

Później widzimy jak Max rozmawia z Michaelem i wreszcie godzą się po wcześniejszej kłótni. Max mówi Michaelowi, że ich przyjaźń wiele dla niego znaczy. Guerin z kolei odpowieda, że ktokolwiek ich tu przysłał był sprytny - dopóki będą trzymać się - przetrwają...

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa