Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Disturbing Behavior
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


DISTURBING BEHAVIOR - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Co sądzisz?]

Michael i Maria jadą do Arizony, aby dowiedzieć się czegoś więcej o Laurie Dupree. DeLuca pyta się chłopaka o ich związek Michael odpowiada, że mu obojętnie. Amy martwi się o swoją córkę i w końcu bierze telefon komórkowy Liz i czeka na telefon od Marii (wie, że dziewczyna na pewno zadzwoni do przyjaciółki). Amy chce rozmawiać z Michaelem. Mówi mu tylko, żeby nie próbował przespać się z jej córką a on się zgadza.

Michael zaczyna nawiązywać więź z Laurie. Kiedy docierają do domu Dupree wujek Bobby i ciotka Meredith dziewczynki dają Guerinowi $50,000 za to, żeby sobie poszedł i nigdy nie wracał. Tymczasem Max prosi Liz o pomoc w znajdowaniu całego obszaru niebieskich kryształów.

Isabel komunikuje się z Lerekiem przez ciało Brody´iego. Obcy mówi, że kryształy nazywają się gendarium i są one niebezpieczne dla ekosystemu na Ziemi. Karze im też natychmiast opóścić planetę.

Grupa odkrywa także, że Grant jest kontrolowany przez kryształy...

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa