Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: We Are Family
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


WE ARE FAMILY - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Co sądzisz?]

Valenti zostaje zwolniony z funkcji szeryfa po wydarzeniach z poprzedniego odcinka. Później okazuje się, że Laurie uciekła ze szpitala (gdzie znajdowała się po tym jak Isabel, Max i Jim ją uratowali) i ukrywa się w jego domu. Twierdzi, że wszystko co jej się stało zostało zrobione przez kosmitów.

Grupa znajduje niebieskie kryształy, w których Laurie była trzymana pod ziemią. Valenti łączy siły z Agentką Suzanne Duff (z FBI), aby zbadać kto uprowadził Laurie i czemu zakopał ją w ziemi.

Tymczasem Alex wraca ze Stockholmu (Szwecja) i ma przyjęcie powitalne w domu Liz. Po utracie pracy Amy pociesza Jima i ich związek zaczyna poruszać się wreszcie do przodu.

Sean (DeLuca) pyta się Liz czy by z nim chodziła. Dziewczyna odpowiada "nie", przez Maxa.

Michael i Isabel włamują się do szpitala psychiatrycznego, gdzie Laurie była trzymana przed porwaniem. Znajdują tam, w jej rzeczach, zdjęcie kogoć, kto wygląda tam samo jak Michael, z tym, że zdjęcie jest podpisane: "Dziadek, 1935"...

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa