roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


MAX IN THE CITY - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Co sądzisz?]

Max jedzie do Nowego Yorku, aby wziąść udział w pokojowym spotkaniu z czterema innymi przywódcami pięciu planet w ich systemie - Nicholasem, Sero, Hanar i Kathaną.

Okazuje się, że przez Brody´iego kontaktuje się jeden z przywódców innych planet, co wyjaśnia czemu on myśli, śli, że był uprowadzony przez kosmitów.

Tymczasem Lonnie planuje z Nicholasem wyddanie Maxa, aby ona mogła wrócić na swoją planetę do Kivara ("człowieka", dla którego zdradziła swoich ludzi).

W międzyczasie w Roswell Liz znajduje Avę, z którą się zaprzyjaźnia. Obca mówi, że Zana zabili Lonnie i Rath i, że pewnie zrobią to samo z Maxem...

W tym samym czasie w Nowym Yorku Kivar karze Maxowi powiedzieć, gdzie jest "granilith", ale Evans nie zgadza się na układ mu proponowany i "ludzie" Kivara próbują go zabić. Max zostaje jednak w porę ostrzeżony przez Liz, która dzieki mocy Isabel kontaktuje się z nim. Tymczasem Tess zabija Lonnie i Ratha swoją mocą i wraca z Maxem do Roswell.

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa