Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Wipeout!
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


WIPE OUT! - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Napisy]   [Co sądzisz?]

W Roswell znikają wszyscy ludzie z wyjątkiem Kyle i jego ojca oraz Marii i Liz. Oczywiście kosmici - Max, Isabel, Michael, Tess oraz Courtney (w "nowej skórze") - także pozostają. Okazuje się, że reszta mieszkańców Roswell zniknęła za sprawą Nicholasa i reszty.

Courtney "lekko" przyciskana przez Tess i resztę "dziewczyn z Roswell" mówi im wszystko co wie, o tym jak Nicholas, mógł sprawić, &#e wszyscy z Roswell znikneli. Mówi też, że Liz i Maria, musiały kupić sobie trochę czasu będąc pozamiastem. Podczas, kiedy inni się chowają, Isabel, czując, że to jej szukają Skiny, sama idzie do Nicholasa.

Tymczasem Kyle odkrywa, gdzie znajduje się urządzenie, które sprawi&#ł, że wszyscy ludzie znikneli z Roswell. Jedzie tam z Liz i Marią.

W międzyczasie znika Courtney. Później znajdujemy ją przepytywaną przez Nicholasa. Kosmita odkrywa, że Michael powiedział jej gdzie znajduje się "granilith" (urządzenie pozwalające Skinom na przeżycie na Ziemi i naprawienie "łupin"). Courtney zabija się jednak zanim Nicholasowi udaje się odkryą miejsce, gdzie znajduje się urządzenie.

Tymczasem, używają Isabel jako przynęty udaje się Skinom złapać Maxa, Michaela i Tess. Chcąc sprawć jednynie, by "źli" kosmici zobaczyli ogień, Tess traci kontrolę nad swoją mopcą i spala wszystkich Skinów...

Tymczasem, mimo, że Kyle i Liz zniknęli, Marii udaje się ocalić mieszkańców Roswell i zniszczyć urządzenie "Skinów"... I wszystko wraca do "normy" ;)))

Później widzimy jak Max i Tess są na spacerze w parku rozmawiając o mocy dziewczyny, a koło nich przejeżdża chłopiec na skuterze, który z tyłu wygląda tak samo jak Nicholas...

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa