Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Summer Of '47
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


SUMMER OF 47 - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Napisy]   [Co sądzisz?]

Michael wpada w kłopoty ze swoim nauczycielem od historii i musi przeprowadzić wywiad weteranem II Wojny Światowej - Halem Carver, który w 1947 roku pracował w bazie lotniczej w Roswell. Choć z początku Hal był niezbyt miły, opowiada Guerinowi o tym jak zareagował na wieść o wypadku UFO.

Całą historię widzimy oczami Carvera. Aktorzy znani nam jako Max, Liz, Maria itd. grają postacie z życia Hala. Jego samego, w młodym wieku, przedstawia Michael. Okazuje się, że Hal widział obcych i pomógł im nawet ocalić DWA zestawy "strączków" po cztery "płody"... Carver jest trochę zły, ponieważ zniszczyło mu to karierę, a on nawet nie wie na co to się zdało... Wtedy Michael używa przed nim swoich mocy i dziękuje mu za uratowanie życia.

Później Michael jedzie z Marią do "granilith" i tam próbuje jej powiedzieć co dla niego znaczy ich związek. Mówi jej też o drugim komplecie "inkubatorów"...

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa