Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /includes/functions.php on line 14
roswell.pl :: Odcinki :: Surprise
roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


SURPRISE! - OPIS ODCINKA

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Napisy]   [Co sądzisz?]

Z okazji urodzin Isabel Max urządza jej przyjęcie-niespodziankę, w czasie którego Alex robi "striptiz" dla Isabel. ;)))

Dziewczyna nie może jednak się w pełni bawić, ponieważ co jakiś czas ma wizje Tess w kłopotach. W końcu mówi o tym Maxowi i jedzie wraz z Marią, tam gdzie ją prowadzą wizje. Tymczasem Liz odkrywa, że Whitaker podłuchiwała jej rozmowy telefoniczne. Myśląc, że kongresmenka może mieć coś wspólnego ze zniknięciem Tess Michael przeszukuje jej dom. Znajduje jednak tylko zdjęcia Courtney.

Tymczasem Isabel każe Marii jechać po pomoc, kiedy ona będzie szukać Tess. W końcu znajduje ją... nieprzytomną. Kiedy próbuje uciec znajduje ją Whitaker chcąc wiedzieć gdzie jest "granilith". Kiedy Isabel mówi, że nie wie o co jej chodzi kobieta zaczyna jej opowiadać o "skinach". Otóż "skiny" nie mogą żyć na ziemi dłużej niż 50 lat, ponieważich DNA jest nieprawidłowe. Mówi też, że ich jednym ratunkiem jest "granilith". Whitaker wyjawia także Isabel, że jednym powodem, czemu rasa Whitaker ("skiny") jest teraz u władzy jest ona, Vilandra (tak nazywała się Iz na swojej planiecie), ponieważ zdradziła Maxa, swoją planetę i rodzinę dla swojego ukochanego. Isabel nie chce jej uwierzyć i używa swoich mocy, aby ją zabić.

Tego wieczoru Isabel idzie do miejsca, gdzie on, Max i Michael "urodzili się", aby "porozmawiać" za swoją matką. Kiedy rzuca kamieniem w jeden z "inkubatorów" odkrywa ukryte pomieszczenie... "granilith".

Autorką tego opisu jest: Agnieszqa