roswell.pl - polski wortal roswelliański. Wszystko o serialach Roswell a także Lost, nowości, fan-fictions, multimedia, tętniące życiem Forum, a także szczypta informacji o UFO.


MISSING - OPINIE O ODCINKU

Zobacz także:[Opis]   [Transkrypt - Eng]   [Transkrypt - Pl]   [Napisy]   [Co sądzisz?]wow!!!
 max
Odcinek był naprawdę świetny. Muszę przyznać, że nie oglądałam pierwszych odcinków z pierwszej serii i teraz wiem co straciłam! Choć nie zmienię swojego zdania na temat najlepszego aktora w tym serialu. Zdecydowanie Brendan Fehr. Potrafi zmieniać swoje nastroje jak kameleon. Raz jest cyniczny i kapryśny, a potem robi się współczujący i przyjazny. Cool!!!
Ocena: 6/6Olivia
olipio@wp.pl
normalka czyli bezsłow
Ocena: 6/6ALEX WHITMAN
alex_whitman@interia.pl
Extra.
Ocena: 6/6FB
filipb@icpnet.pl
zgadzam się ze wszystkim co napisane pod spodem!! Michael był w tym odcinku super!!! Ta pobudka Maxa i ich rozmowa strasznie mnie rozśmieszyła:) Zrobiło mi sie tylko przykro w momencie, gdy Max stwierdził, ze Michael ryzykuje ich zycie dla "babrania sie w farbach". Dla niego było to wazne :( Widziałam tylko fragment tego docinka za pierwszym razem i ciesze sie, że miałam szanse obejrzec go teraz!
Ocena: 6/6Truskaweczka
truskaweczkapl@yahoo.com
Podczas pierwszej emisji przegapiłam ten odcinek i teraz wiem, że było czego żałować. Tekst Michaela, że ma kolejny powód by zazdrościć Maxowi oraz scena gdy Isabel przypadkiem wpadła na zdjęcie tajemniczej kopuły w książce, to naprawdę rewelacyjne momenty. No i wypowiedź Maxa "Wpadłeś tu o 3 rano by powiedzieć, że przyśnił ci się półokrąg?".
Ocena: 6/6Lady
timberek@tlen.pl
Jak zawsze super!
Ocena: 6/6Maciek
Jak dla mnie bohaterem tego odcinka był Michael. Był i zabawny( natchniony malarz) i wzruszający( kiedy powiedział Liz,że ma jeszcze jeden powód,aby zazdrościć Maxowi).Najbardziej podobała mi się scena, w której Max powiedział,że dziennik oddał bardzo dobry przyjaciel a Michael wyraxnie się ucieszył,bo przecież Liz mówiła o nim.
Ocena: 6/6N
natalia1818@wp.pl
uwielbiam ten film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odcinek fantastyczny !!! akcja zaczyna się rozkręcać !!!!
Ocena: 6/6vivi
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ocena: 6/6Hey
co tu duzo mowic, odcinek taki jak wszystkie - fantastyczny.
Ocena: 6/6casia
ten odcinek był świetny! Zgadzam się z gunem, Michael nareszcie robi się taki jakim go lubię. Chyba nie doczekam się następnego odcinka. I nareszcie "czehosłowacy" zaczynają dowiadywać się czegoś o sobie... super
Ocena: 6/6marsjanka
baska14@hotmail.com
ten odcinek podobal mi sie przede wszystkim dlatego ,ze ukazal sie pierwszy chyba przejaw jakichkolwiek uczuc(pozytywnych) u Michaela-kiedy wyjawil Liz ze on wziął jej pamietnik....zdobyl sie na szczerosc i pare milych slow;-) fajna scena.
Ocena: 6/6gun
mrsambo@poczta.onet.pl

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Oceń odcinek :Nick:
Email: