Nowości

:: Air Force One Is Down - Emily w nowym miniserialu

 3.2.2013 | Olka
Air Force One Is Down to nowy miniserial z Emily w jednej z głównych ról. Już w niedzielę 10 lutego pierwszy odnicek będzie miał premierę w koreańskiej stacji AXN.

Film oparty jest na powieści szkockiego pisarza Alistaira MacLeana pod tym samym tytułem. Agenci UNACO, agencji ONZ do spraw bezpieczeństwa, zostają oddelegowani na pokład samolotu Air Force One, by chronić lecących nim ministrów z krajów eksportujących ropę naftową... Jest jednak ktoś, kto chce zdyskredytować UNACO w oczach opinii międzynarodowej. Tym kimś jest kryminalista Smith... Jego podwładny, Cody Jagger, poddaje się operacji plastycznej, w efekcie której upodabnia się do agenta UNACO, szefa ochrony samolotu, pułkownika Josepha MacCafferty`ego. Dochodzi do porwania samolotu... Tymczasem prawdziwy MacCafferty ucieka z pułapki przygotowywanej przez Smitha... Musi uratować samolot... Zanim jednak to zrobi, najpierw musi przekonać współpracowników z UNACO, że jest... sobą...

Emilie de Ravin zagra Francescę Romero, reporterkę którą zaproszono na pokład samolotu aby zdać relację z pomocy, jaką amerykański Sekretarz Stanu chce zaoferować w przystąpieniu Serbii do NATO. W filmie wystąpią również Jacob Cedertun, Jamie King, Jeremy Sisto, Linda Hamilton i Rupert Graves.

Więcej informacji, zdjęć i zapowiedź znajdziecie na głównej stronie projektu. Jeszcze nie wiadomo, kiedy film trafi do szerszej publiczności.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Brzmi trochę schematycznie - no, oprócz tej operacji plastycznej.
~issy