Nowości

:: Roswell: #308 Behind the Music

 16.12.2010 | alex


Liz pokazuje Max'owi tablicę w gabinecie jego ojca. Również Max jest zszokowany tajemniczym śledztwem. Tymczasem Evans kontynuuje swoje dochodzenie, przepytując kolejne osoby, jak np. Isabel i Valentiego. Do całej sprawy zostaje wplątany również Jesse...

Tymczasem państwo Ramirez wprowadzają się do nowego domu. Jednak, gdy Isabel domyśla się, że Jesse jest w całą sprawę wplątany i nie chce, aby za dużo się dowiedział, a co gorsza powiedział ojcu.

Max i Michael zakopują wszystkie kosmiczne rzeczy, nawet wisiorek, który kiedyś Max dał Liz, a teraz niestety musiał poprosić o jego zwrot. Nie zauważają jednak, że cały czas są obserwowani przez detektywa wynajętego przez ojca, który robi im nawet zdjęcia.

Do Marii przyjeżdża dawny znajomy, który teraz mieszka w Nowym Jorku. Oboje kiedyś podkochiwali się w sobie i tworzyli zespół: on komponował piosenki, a Maria śpiewała. Michael jest wyraźnie zazdrosny, co sprawia, że nie potrafi kontrolować swoich mocy... Reszta opisu w dziale Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Charlatans UK - Love Is The Key
54-40 - Lies to Me
Sparklehorse - Apple Bed
Maria DeLuca (Majandra Delfino) - Only When You Go
Majandra Delfino - Hell & Bliss
Maria DeLuca (Majandra Delfino) - Breathing On My Own

Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I am totally wowed and prpaered to take the next step now.
~z71syDw07T

to find a place worse than florida and id have to say maybe not the whole state but a good poiortn of michigan is terrible flint,detroit and everywhere surrounding but that is just me my most hated state though would be oklahoma, where Gorgia O'keeffee found any insperation in that place will always remain a mistery to me.
~TObkSWxjH9j8

When does something cross from being a soup to a salad or for that matetr a dip for you? I think this sounds like it would be great to put on top of a pita with hummus or maybe serve with fish Anyways, I guess my question really boils down to a matetr of taste as to where and how you would like eat something like this recipe and I was just curious mostly. Including this no-cook soup in a salad book got me thinking a little. I always find people's expectations at meals interesting, especially when they differ from my own. :)
~pbRkTK1M

Congratulations to them on the birth of their daughter! Finally we have a bfautieul name on that list of celebrity baby names that is absolutely bfautieul! Cecilia is gorgeous and so bfautieully feminine! Kudos!
~uk2B0EkF

Wesołych Świąt ;)
~kinia55

Taaa zazdrosny Michael to bomba. :) Ale Maria dostała pomieszania od tego całego "kolegi" :/ Nie wiem czy bardziej bym jego zatłukła czy ją za głupotę. ;p
aśkaeddie

dzięki za te odcinki.

w sobotnim łódzkim expressie illustrowanym jest artykuł na całą stronę o KaDee Strickland.
~izzy

No fakt motyw z jajkami był dobry :)
ALEX_WHITMAN

Uwielbiam takiego zazdrosnego michaela :P
~kinia55