Nowości

:: Life Unexpected - powala

 10.12.2010 | alex
To chyba taki tydzień powalających, rewelacyjnych odcinków.
W Life Unexpected w ostatnich odcinkach akcja wyraźnie przyśpieszyła. Poznaliśmy wiele faktów z dzieciństwa Lux, w tym dlaczego nie chciała widzieć się z Valerie, czemu dostała udaru co wpłynęło na jej naukę. Na dodatek przez Lux w kłopoty wpadła Tasha, gdy zaatakowała łopatą ojczyma, który z kolei zaatakował Lux.
Odcinki z ostatnich dwóch tygodni (Thanks Ungiven i Stand Taken) o mało nie doprowadziły mnie do palpitacji serca. Gra Shiri oraz wątek Tashy, która została oskarżona o napaść były rewelacyjne. No i Lux, która musiała wyznać prawdę, aby uratować Tashę przed więzieniem...
Sceny w sądzie były WOW. Nie umiem tego opisać, ale Lux i reszta ekipy zagrały tak genialnie (?), że brakuje mi słów.

Niestety kompletne serie mają być wydane na DVD, a Kris Polaha dostał od CW propozycję zagrania w innym serialu. Co niestety oznacza, że ostatecznie Life Unexpected zniknie z ramówki.
Głupie, głupie, głupie... Nie lubię CW.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

All of my questions sehkeld-ttants!
~sYkldA2Y3Wi8

How neat! Is it really this sipmle? You make it look easy.
~R47FEHoiY

Ja osobiście bardzo ten serial polubiłam, a każdy odcinek jest zabawniejszy od poprzedniego.;) Szkoda, że go zdejmują..:(
~Kasia

mnie ten serial nie przypadł do gustu, ale jak czytam to ma w miarę dobre recencje. taką niską ma oglądalność czy dlaczego ostatecznie zdejmują go z anteny?
~izzy

Ranisz me uczucia :P Mi wjechały na psychę.

Ale dobrze obstawiałem, ze ojciec Baze miał...
ALEX_WHITMAN

A dla mnie ten odcinek byl calkowicie przewidywalny. Moze oprocz ostatniej sceny. Bylo burzliwie i emocjonalnie, ale jakos inne odcinki bardziej mnie interesowaly.
~Olka