Nowości

:: Roswell: #307 - Interruptus

 6.12.2010 | alexTrwa sprzątanie po weselu Isabel i Jesse'iego. Nowożeńcy wyjeżdżają na tygodniowy "miesiąc miodowy". Isabel prosi, aby to Kyle powiedział Max'owi i Michael'owi o zajściu z wesela, czyli o tajemniczym kochanku z jej snów, który pojawił się jako jeden z gości na jej ślubie. Okazuje się, że jest to Kivar, kosmita przeznaczony Isabel, a raczej Vilandrze, który już wcześniej próbował zabić pozostałą dwójkę kosmitów, a teraz ponownie pragnie zabrać Isabel na ich planetę i przejąć tron Max'a. Max i Michael wyruszają więc za Isabel do La Jolla, aby odnaleźć i zabić Kivar'a.

Ojciec Isabel i Max'a rozmawia z ojcem Liz na jakiś tajemniczy temat. Maria i Liz słyszą ich rozmowę i mają złe przeczucia. Liz pyta ojca o co chodziło, ale ten nie chce powiedzieć o czym rozmawiał z Evans'em.

Tymczasem Jesse w saunie spotyka się z Kivarem. Kivar jako Kevin przyłącza się do Isabel i Jesse'iego, który wyraźnie jest pod jego wpływem.

Evans rozmawia z Valenti'm na temat Tess. Dziwi go jej nagłe zniknięcie z Roswell i chce z nią porozmawiać. Valenti sprytnie go spławia.

Kivar daje Jesse'emu zatruty napój, aby podczas jego pobytu w toalecie porozmawiać z Isabel. Isabel ma ciągłe wizje, gdzie całuje się z Kivarem, który ciągle kręci się pod oknem apartamentu Ramirez'ów. Isabel czuje, że jest pod jego wpływem. Swoimi mocami więzi Jesse'ego w łazience i idzie spotkać się Kivarem. Nakrywają ją Max i Michael... Reszta opisu w dziale Odcinki.

Muzyka z odcinka:
Ivy - Edge Of The Ocean
Fonda - Round And Square
Frou Frou - Breathe In
Heather Nova - If I Saw You In A Movie
Toploader - Dancing In The Moolight

Zapraszam do komentowania

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Castellio says: December 7, 2012 at 2:39 pmtmsCellio,Seeas I’ve given the wrong impression. I certainly don’t think they would agree with me. They consider themselves highly moral. But then again, who doesn’t!
~hJSCsJ4Wqf9

This airctle is a home run, pure and simple!
~uzLwrPYNYWqUwWEa

No mnie też :)
ALEX_WHITMAN

zawsze intrygowały mnie oczy Vilandry w tym odcinku :)
katemusic