Nowo¶ci

:: KONKURS - 2gi etap

 27.2.2010 | Olka
Zgodnie z zapowiedzi± dzisiaj druga porcja pytań w naszym konkursie. Przypominam, że do wygrania s± soundtracki z pierwszego sezonu Lost oraz Grey's Anatomy.

Będziemy losować dwóch zwycięzców - każdy z nich dostanie jeden z soundtracków. Aby zakwalifikować się do losowania należy odpowiedzieć poprawnie na wszystkie 4 pytania.

W zeszłym tygodniu pytali¶my:

1. (Lost) W pi±tej serii akcja toczy się w dwóch płaszczyznach czasowych? Podaj daty. (chodzi o rok, kiedy Sawyer i Julie byli w Dharmie).
2. (GA) Komu pierwszemu Izzie powiedziała o swojej chorobie?

Dzisiejsza porcja pytań:
3. (GA) Kto, jako pierwszy w serialu użył okre¶lenia "McDreamy" w stosunku do dr Sheparda?
4. (Lost) Ile dni spędzaj± na wyspie rozbitkowie w 1 sezonie serialu?

Odpowiedzi przesyłajcie na e-mail: konkurs@roswell.pl. (licz± się także zgłoszenia wysłane na nasze prywatne maile w domenie roswell.pl)

Zwycięzców poznamy w poniedziałek. Powodzenia!


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Najnowszy odcinek "Revenge" to totlana porażka. Po cholerę robić tak nudny, nic nie wnoszący odcinek. Na dobrą sprawę całą tą akcję mogli zamieścić w 2 minutowym wspomnieniu Emily w regularnym odcinku. Totalna zapchajdziura. Tylko ostatnia scena nastraja pozytywnie na finał. Bo finał już w tym tygodniu tak? Jestem ciekaw w jaki sposf3b Emily rozwali przyjęcie noworoczne u Graysonf3w.
~OSkozT2dOHP

Dla mnie to była porażka od samego początku. Jak usłyszałem, że robi to twf3rca "Paranormal acttiivy" (paradokumentalne horrory już u swych początkf3w czyli "Balir Witch Project" były niczym więcej jak strasznymi gniotami) to już się śmiertelnie zraziłem. Po pierwszych zajawkach w dodatku wyszło na jaw, że wizualnie wszystko to wygląda jak efekty przeniesione rodem z "Paranormal acttiivy" - nowością było otoczenie - amazońska dżungla. Chyba szukano naiwniakf3w, ktf3rym świeża zieleń będzie się kojarzyć z "LOST". No cf3ż, na zieleni się skończyło. Obejrzałem dwugodzinną premierę i zrezygnowałem. Dostałem fatalny scenariusz, fatalne aktorstwo i format paranormalnego procedurala. Zamiast tajemnicy - banał i dosłowność, zamiast dramatu - klasyczny serial klasy B rodem z wczesnych lat 90-tych. Naprawdę serial przypominał mi "Scooby Doo" :) Czyli tajemnica z duchem w tle, ktf3rą trzeba rozwikłać, choć cała zagadka jest niczym rf3wnanie 2+2 - ani skomplikowane, ani intrygujące. Choć muszę przyznać, że gdybym był w podstawf3wce to pewnie ten serial wywarł by na mnie wrażenie. Może po prostu nie jestem targetem "The river". O właśnie! w sposobie prowadzenia fabuły w "The rvier" jest coś dziecinnego, infantylnego. To taki serial pokroju "Tarzana" - tego co leciał na polsacie w latach 90'. "The river" to trochę takie nieudane kino familijne, bo zbyt dziecinne dla dorosłych, a z byt drastyczne dla dzieci.
~gHVUjCTYOk

Alex, ile? :D
Beauty_Has_Come

Sporo odpowiedzi spłynęło :)
ALEX_WHITMAN

Dodacie jeszcze dzisiaj kolejny odcinek Roswell?
Neff

też wysłałam komplet ;)
justynka__

a ja dzisiaj obejrzałam 3 ostatnie odc V sezonu GA i kurczę tak mnie wci±gn±ł! Na końcu prawie się popłakałam jak ratowali Izzi.. muszę obejrzeć wszystkie serie od pocz±tku serial jest ¶wietny. ps. wci±gn±ł też moj± mamę :D
ela12

pamiętałam :D jak jeste¶ fanatykiem serialu to pamiętasz takie szczegóły... zwłaszcza, że liczba dni ma swoje znaczenie :)
Czips

A czy będ± podobne konkursy, ale np. z Roswell? ^ ^
Neff

Czips, a pamiętała¶ liczbę dni na wyspie z pierwszego sezonu? Ja musiałam sprawdzić :P
Beauty_Has_Come

no i w sumie pytania wcale takie trudne nie były :)
Jedynie to o McDreamiego... musiałam zerkn±ć do swojej videoteki :D
Czips

jaa :D
Czips

Poszło! :)

Kto jeszcze nadesłał komplet?
Beauty_Has_Come