Nowości

:: Cutting Edge 4, czyli Brendan w rajtuzach

 19.2.2010 | Olka
Po cichutku, niemal bezgłośnie przeszedł by nam koło nosa najnowszy film z udziałem Brendana Fehra: Cutting Edge 4: Fire and Ice.

Pierwszy z serii filmów Na ostrzu, bo tak brzmi polski tytuł, powstał w 1992 roku i był filmem kinowym opowiadającym historię byłego hokeisty i kontuzjowanej solistki jazdy figurowej, którzy po latach, które minęły od ich wypadków postanawiają spróbować sił w duecie i spełnić marzenia o wygranej w łyżwiarstwie figurowym. W międzyczasie między bohaterami rodzi się uczucie.

Później pomysł na czubiących się, ale w końcu zakochujących się w sobie partnerów podchwyciła telewizja i tak powstał już 4 film z serii, jak wsomniałam z udziałem Brendana.

Tym razem jest to historia Alex Delgado, którą porzucił partner w łyżwiarstwie, a zarazem kochanek. Dziewczyna musi znaleźć innego (tak partnera i kochanka :D), który pomoże jej osiągnąć sukces. Na jej drodze staje arogancki... uwaga uwaga... James Van Behr :) który do tej pory startował w wyścigach na lodzie.

Zachęcam do zajrzenia na stronę Brendan Fehr Online, gdzie znajdziecie masę zdjęć promujących film.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Fell out of bed feeling down. This has bretighned my day!
~gFGf7POzIR7

Jestem wielką miłośniczką łyżwiarstwa figurowego :) Jeśli Brendan kręci piruety na lodowisku, to muszę to zobaczyć :D
Beauty_Has_Come

Chyba już poprawione lol

Słyszałam o tym filmie już wcześniej :) I fakt że raczej dobra produkcja to nie będzie :| A szkoda bo Bren w takich filmach marnuje swój potencjał :) Ale wypada obejrzeć a potem mieć "ewentualne" "pretensje" lol
aśkaeddie

A tam, poprawiłbyś zamiast marudzić :P
Olka

Brandon, Brendon, Brendan... To o kim w końcu jest ten news?
~{o}

oj przepraszam źle to ujęłam. w tym filmie grała aktorka Tess Parker, grała dziewcz7ynę o imieniu Bambi ;) ale i tak niesamowite, jej imię i nazwisko..
ela12

dzisiaj oglądałam film z Katherine Heigl (Isabel) pt. Brzydka Prawda, i tam też było nazwisko z Roswell, TESS PARKER:D niesamowity zbieg okoliczności, fil z 'nasza kosmitką' i imię innej kosmitki oraz nazwisko Liz w tym samym filmie.
ela12

oo muszę obejrzeć:D
ela12

fajnie, że gra... chociaż mógł by się starać o jakieś lepsze produkcje :/
Czips