Nowości

:: Life Unexpected

 11.2.2010 | alex
Mam nadzieję, że z dniem dzisiejszym skończą się moje kłopoty z netem. Jako, że zapadła cisza na stronie, to chciałem napisać kilka słów od siebie, po obejrzeniu 3 odcinków nowego serialu z Shiri Appleby.

Life Unexpected jest serialem dobrym. W sumie nawet lepiej niż dobrym, ale nie chce mówić hop zanim nie obejrzę więcej.
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to fakt że Pilot był kręcony dużo wcześniej niż dalsze odcinki. Czemu tak sądzę? Ponieważ Shiri miała długie kręcone włosy, a już w drugim odcinku pokazała się w nowej fryzurze.
Bardzo podoba mi się gra aktorska bohaterów. Zarówno Shiri (chociaż zawsze myślę o niej że to Liz) jako Cate Cassidy, jak i Kristoffer Polaha jako Nate Bazile, czy też Kerr Smith jako Ryan Thomas (chłopaka Cate) bardzo pasują do swoich ról. Oczywiście nie zapominam o głównej bohaterce, czyli Brittany Robertson jako Lux, po której widać, że granie ma we krwi.

Można narzekać na lekką przewidywalność (no chyba, że tylko ja tak mam) fabuły, ale jako serial obyczajowy uważam, że ma on spory potencjał.

Czy wy oglądacie? Jeżeli TAK, to co wam się podoba? Jeżeli NIE, to dlaczego?

Jutro postaram się wrzucić podsumowanie z ostatnich dwóch tygodni. Statystyki, numerki, tabelki... Tak, aby nie męczyć oczu przez weekend.

UWAGA - czekam na wasze e-maile, uwagi. No i czekam na jeden ważny e-mail w sprawie Forum.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

POCTIVc9 NEBANKOVNcd I SOUKROMc9 PŮJČKY AŽ DO VddŠE 1 500 000 KČ a SPLATNOSTcd AŽ 20 LET Bez poplatku , Bez nahledžened do retsigrů , Za poctivfdch podmednek . Finance jsou vyplaceny velmi rychle – kontaktujte ne1s ihned +420 605 849 726 nebo +420 731 341 324. Expres vyplacened exekuced , Sjednocened půjček do jedine9 a budete medt nižšed sple1tky . Stačed medt dům , byt , družstevned byt. Lze i nemovitost třeted osoby. Přefavěrujeme nevfdhodne9 půjčky , hypote9ky … A půjčit lze i navedc. NAŠIM CcdLEM JE ČESTNĚ POMc1HAT LIDEM Z FINANČNcd TcdSNĚ A POMc1Hc1ME PO CELc9 ČR .
~LpjbTAZix

POCTIVc9 NEBANKOVNcd I SOUKROMc9 PŮJČKY AŽ DO VddŠE 1 500 000 KČ a SPLATNOSTcd AŽ 20 LET Bez poplatku , Bez nahledžened do ristgerů , Za poctivfdch podmednek . Finance jsou vyplaceny velmi rychle – kontaktujte ne1s ihned +420 605 849 726 nebo +420 731 341 324. Expres vyplacened exekuced , Sjednocened půjček do jedine9 a budete medt nižšed sple1tky . Stačed medt dům , byt , družstevned byt. Lze i nemovitost třeted osoby. Přefavěrujeme nevfdhodne9 půjčky , hypote9ky … A půjčit lze i navedc. NAŠIM CcdLEM JE ČESTNĚ POMc1HAT LIDEM Z FINANČNcd TcdSNĚ A POMc1Hc1ME PO CELc9 ČR .
~RlJQf8CQ0iHm

Great arcitle, thank you again for writing.
~UYlCAgRY

A bit surrpised it seems to simple and yet useful.
~QbBNVUqyFZvHpw

Chyba oglądaliśmy inne seriale, bo dla mnie LU jest kiepskie, nie polecam.
kwiat_w

Jestem po trzech odcinkach :) Do marca niestety przymusowa przerwa a potem będę nadrabiała :) Dla mnie ten serial nie jest gorszy od Lost czy GA LOL :)

Mam nadzieję że trójkącik się rozkręci, chociaż kibicuję Cate i Nate'owi
aśkaeddie

właśnie widziałam jego zapowiedź, interesująca była:)
ela12

serial calkiem przyjemny ;)ale dziwnie mi sie go oglada bo Cate to dla mnie Liz Parker :)
kinia55

Sa juz dostepne 4 odcinki. Polecam, przyjemny serial :)
Olka

nasz Alex się wreszcie odezwał! :D muszę ściągnąć ten serial...
ela12