Nowości

:: Zagubieni - 6 sezon

 22.11.2009 | Olka
Znamy już dokładną datę premiery 6 sezonu Lost. Od ponad miesiąca po Internecie krążyły słuchy o tym, że Zagubieni powrócą na antenę w styczniu, tak by nie kolidować z późniejszą olimpiadą. Dziś głos zabrała stacja ABC.

Emisja szóstego sezonu Lost rozpocznie się we wtorek, 2 lutego. Jak zwykle, najpierw pokazany zostanie odcinek specjalny – przypominający wydarzenia z poprzednich sezonów, a następnie czekają nas aż dwie godziny przygód z Zagubionymi.

Zachęcam też do obejrzenia oficjalnego plakatu promującego sezon. Jako, że jest przeogromny widać na nim dokładnie, kto powróci do obsady - między innymi nasza Emilie. Plakat w większej rozdzielczości dostępny po kliknięciu w miniaturę towarzyszącą newsowi.

Niecierpliwych odsyłam jeszcze do pierwszej zapowiedzi 6 sezonu Lost, jaka pojawiła się w sieci. Nie ma w niej jednak żadnego materiału filmowego, który zdradzałby cokolwiek z fabuły.

źródło: hatak.pl,

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Oh Katharina I am so sorry that your health is not improving. I really hope that you will be well soon.Your card is just so adorable I love it. Your colouring is so supurb and your paper and detail so peaTtce.frke care.hugskim x
~mUEVvpSaTXjl

Są newsy, to peiszmy, nie ma, to nie peiszmy - taką mamy prostą zasadę i trzymamy się jej w związku z każdym właściwie serialem (wyjątki stanowią seriale kompletnie nieznane, choć i o nie staramy się dbać).
~defu2z7H0L8

To teraz pozostaje nam czekać do lutego :)
aśkaeddie

dzięki za info. mam nadzieję, że nasza isabel powróci na stałe do seralu :)
Olka

zapomniałam dodać, że informacja została znaleziona na aleseriale.
~issy

Shonda Rhimes, twórczyni „Grey's Anatomy” zdradziła na swoim koncie na Twitterze informacje, dotyczące przyszłości serialu.

Rhimes odpowiadając fanom na pytania powiedziała, że „Grey’s Anatomy” doczeka się kolejnego, siódmego już sezonu. Co więcej, wiadomo również, że nie będzie on ostatnim, gdyż aktorzy mają podpisane umowy do ósmej serii włącznie.
~issy

Też preferowałabym coś nowego. Nawet twórcy 24 godzin niby znów dali Jacka Bauera na plakacie, a jednak odstaje on od poprzednich. Zapowiada coś nowego, chociażby odcieniami zastosowanymi na plakacie. Plakat Lost zdecydowanie rozczarowuje.

plakat 24
http://hatak.pl/news/7323/Plakaty_osmej_odslony_24/
Olka

Nie widzę znaczących różnic pomiędzy tym plakatem, a poprzednimi.. Trochę słabo, jak na finał. Plus, że wraca Emilie.
Beauty_Has_Come