Nowości

:: Remember me - trailer nowego filmu Emilie

 20.11.2009 | Olka
Dziś w sieci zadebiutował pierwszy oficjalny trailer nowego filmu z Emilie de Ravin. Zapowiada się ciekawy dramat o miłości :) Z góry wybaczcie ckliwy opis, ale jest późno i nie jestem w stanie pozbyć się romantycznej otoczki. Zachęcam do obejrzenia zwiastunu, który nie wzbudza mieszanych uczuć, tak jak opis.

Oto historia miłości Tylera Rotha i Ally Craig, przeniknięta bólem i cierpieniem związanymi z tragicznymi zdarzeniami w ich życiu rodzinnym. Chłopak musi poradzić sobie z samobójstwem brata, które podzieliło małżeństwo jego rodziców. Ally natomiast, jest świadkiem brutalnego morderstwa swojej matki. Film pokaże uniwersalną prawdę o miłości, w której można odnaleźć lekarstwo na wszelkie troski.

Film wyreżyserował Allen Coulter, który uczestniczył w pracach nad takimi serialami jak Rzym czy Sześć stóp pod ziemią. Rolę młodego mężczyzny gra Robert Pattinson, a jego miłość wykreuje wspomniana już Emilie de Ravin. W roli ojca Tylera zobaczymy Pierce’a Brosnana.

źródło: hatak.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Enjoy their fun blogs!!a0 Thanks ladies!! Simple Simona0 and Co. More than Mulberries a0 Paisley Petal Events Posted on May 24, 2011 Comment? Filed under: Workshop Announcements
~uTaOSrPm7S

siger:Jeg tror jeg venter til ne6ste onsadg med at se det. Der bliver det genudsendt fra 19 20. Se5 forstyrre det ikke Desperate Housewives. Jeg ff8lger ellers ikke med i TopModel, men det ser da lidt spe6ndende ud! ;)
~5muXcGTl

I think that the injections are just emiehspzad to get the survivors scared, I dont' think that they are anything. They show the injections being taken and talk about the sickness' just to get them scared and paranoid. And has it already been ruled out that there's a possibility that Danielle is in with Dharma? That's why her crew got sick. I suppose she could have immagined it and shot them out of her insaneness, she seems to be a nice person and she seems genuinly in pain about her daughter. I argue wiht myself far too much.
~WMMjzntGmH

Ten post pod tym to mój ;)
aśkaeddie

Ja uwielbiam Rob'a LOL Chociaż nie zawsze dobrze wypada na ekranie :/ No cóż potrafi spieprzyć graną postać :|
Em jest świetna!
I dlatego cieszę się że zobaczę ich w jednym filmie :) Jeśli ten film będzie tak dobry jak zwiastun to będzie spoko :) lol
~

Emilie jest wymieniona w obsadzie finałowej serii LOST
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7275195,Jak_wyglada_obsada_Lost_.html
justynka__

Cóż, nie należę do grona sympatyczek Roberta... Mimo to zainteresowałam się zwiastunem, zachęcona przez Olkę :)
Przyznam, jest coś takiego w tej filmowej propozycji, co mnie zaintrygowało...
Z pewnością zobaczę :)
Beauty_Has_Come