Nowości

:: Piąta seria Lost w kwietniu w Polsce

 29.3.2009 | BAKLO
Piąty sezon Zagubionych w USA przekroczył już półmetek. Do końca serii pozostało jeszcze 7 odcinków. Oznacza to, że osoby odbierające AXN ponownie obejrzą pierwsze epizody ostatniego sezonu, jeszcze przed jej zakończeniem za oceanem.

Na stronie stacji AXN możemy przeczytać: Piąty sezon jednego z najbardziej popularnych seriali amerykańskich ostatnich lat. Po tym, gdy lot 815 rozbił się na tajemniczej wyspie na Pacyfiku, bohaterowie musieli zmagać się zarówno z samymi sobą, jak i z wydarzeniami nadprzyrodzonymi. W sezonie czwartym Ben Linus nalegał, by przesunąć wyspę. W finałowym odcinku dopiął wreszcie swego. Co teraz stanie się z bohaterami serialu?

12 kwietnia o godz. 20:00 AXN przypomni wydarzenia z poprzednich sezonów, dzięki dwóm odcinkom specjalnym. Premiera V serii rozpocznie się w piątek 17 kwietnia o godz. 22:00. Powtórki każdego odcinka przewidziano na godziny wieczorno-nocne: w soboty (o godz. 2:00), wtorki (23:00) i środy (2:45). Godzina premiery również jest nieco późna. Dobrze jednak, że jest to piątek.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hot damn, lokoing pretty useful buddy.
~THXEIy41oBM

You've really captured all the esnetsials in this subject area, haven't you?
~hiBK4ewuBM

Begun, the great intreent education has.
~WmoBWIkgCJEFw

Ja póki co także nie mam tego kanału :/
~aśka

Jak przeczytałam tytuł newsa to pomyślałam o TVP :) W zasadzie nie jest to niemożliwe, ok 2 lata temu na Polsacie "Gotowe na wszystko" emitowano z lekko ponad miesięczną różnicą.
AXN niestety nie posiadam :(
Beauty_Has_Come