Nowości

:: Michelle Rodriguez - Szybko i Wściekle

 16.3.2009 | BAKLO
Michelle Rodriguez znana ostatnio przede wszystkim ze swojej roli w serialu Lost, wcieli się ponownie w postać Letty w kolejnej, czwartej już części filmu Szybcy i Wściekli. Ostatnia odsłona kinowego hitu otrzymała wdzięczny tytuł Szybko i Wściekle. Premiera filmu odbyła się w zeszłym tygodniu w Los Angeles, a polska premiera przewidziana jest na 3 kwietnia.

W rolach głównych, poza Michelle, zobaczymy ponownie duet znany z poprzednich części: Paula Walkera i Vina Diesela. Towarzyszyć im będzie Jordana Brewster, która podobnie jak Rodriguez zagrała już w pierwszej części Szybkich i Wściekłych, a ostatnio pojawiła się w kilku odcinkach serialu Chuck. Za reżyserię tej części odpowiada Justin Lin, czyli reżyser również poprzedniej części filmu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Dekuju Pe9!Historie myho studia je dost pnohuta, ted budu za blbku, ale cita pet a pul roku studia bakalare (statnici z japonstiny sem si udelala pred odjezdem do Tokia), paradoxne sem mela strasnej problem napsat bakalarku z oboru Film a porad sem to oddalovala. Takze sem si prerusila (ehm na dyl, nez je to v Olomouci dovoleny), zajela se podivat tu a tam a ted pokorne se sklopenejma usima studuju Tarkovskyho, abych trada, doufam mela titul.Veselfd Ve1noce a poprej mi prosimte v lednu stesti :D
~5uuvvigzjfjt

I want to win a kindle fire for my kid pselae.Thank you Monkey Joe's, keep up the good work and so much so it's great help to young kids develop their motor skills and balance.Have a great and blessed day y'all.
~aikfOR048

Lubię głos Vina Diesela :D Ale to za mało, żeby sie wybrać do kina.
Beauty_Has_Come

Znaleziona na allegro: http://allegro.pl/item585005743_roswell_foto_kubek.html :)
justynka__

"kocham" te tytuły. Za niedługo będą odmieniane przez przypadki a my obejrzymy 5 cześć O szybkich i wściekłych a zaraz potem Z szybkimi i wściekłymi ;)
~Olka