Nowości

:: Szorty #41

 19.11.2008 | Olka
Katherine Heigl - od kilku dni dostępna jest oficjalna witryna komedii romantycznej The Ugly Truth, w której u boku Katie wystąpi Gerard Butler.

Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów. - opis dystrybutora. Nieoczekiwana to byłaby śmierć głównych bohaterów komedii romantycznej z rąk psychopatycznego mordercy. Zawsze "fascynowały" mnie te opisy na odwrocie pudełek. Często mają się do faktycznej treści filmu, jak pięść do nosa, ale trzeba przyznać, że żaden dystrybutor przy zdrowych zmysłach nie napisałby "kolejna komedia romantyczna z happy endem bez niespodzianek".

Scenariusz do filmu w reżyserii Roberta Luketica napisały Nicole Eastman i Karen McCullah Lutz. The Ugly Truth pojawi się na ekranach polskich kin 29 maja przyszłego roku.

Ponadto nazwisko Heigl znalazło się na trzecim miejscu listy przecenianych gwiazd kina sporządzonej przez portal Film Threat.

Od pewnego czasu Katie działa mi na nerwy, ale nie tak, jak ten artykuł, więc ostrzegam co wrażliwszych na przeinaczanie faktów i interpretowanie ich w nieuzasadniony sposób. Zawsze cieszę się na ranking, którego głównym celem nie jest słodzenie gwiazdom, ale ten stworzyli ludzie, którzy zdecydowanie upadli na głowę i nie mają pojęcia o kinie.

Shiri Appleby pojawiła się na nowojorskim otwarciu galerii "Dialogi" autorstwa Jana Krugiera pod koniec ubiegłego miesiąca. Zdjęcie aktorki z artystą dostępne na Shiri-Online.com.

Majandra Delfino użyczyła głosu jednemu z psich aktorów grających w filmie Heidi 4 Paws: A Furry Tale. Wiem, że to to jest przeznaczone dla dzieci, ale mojej psychiki już nic nie naprawi po obejrzeniu tego trailera...

Zagubieni - a więc jednak dożyliśmy czasów, w których telewizja zapowiada premierę zapowiedzi serialu... Informacja o tym, że w trailerze zostanie wykorzystany utwór zespołu The Fray jedynie pogrąża jego twórców. W takich chwilach dochodzę do wniosku, że machina promocji rozrosła się do niebotycznych i niedorzecznych rozmiarów.

DVD - wydanie DVD 3 sezonu serialu Chirurdzy trafi na sklepowe półki 25 listopada br. Podobnie, jak film Skazaniec z udziałem Harolda Perrineau.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Evnyeore would benefit from reading this post
~tiYZnI3H

CoreyYeah! I immediately thuoght of you when I saw that Prison Break was on Netflix now. I can't wait to get into Arrested Development. Also, they have all kinds of Showtime shows! I've heard great things about a lot of them.
~eUmEMMDTVAAKJTO

Heidi 4 Paws: A Furry Tale... rzeczywiście... można puścić 4 pawie to oglądając ;)
justynka__

Zaczęłam tego newsa dość optymistycznie, ale w trakcie szukania kolejnych info do szortów trafiłam na takie bzdury, że zupełnie rozłożyły mi cały dzień na czynniki pierwsze i wszystkiego mi się odechciało. Stąd mój optymizm ;) Ale sami przyznacie, że dawno takich "kwiatków" nie było.
Olka

Ok - obejrzałem zwiastun eidi 4 Paws: A Furry Tale. Hm....
Olka już rozumiem :/
ALEX_WHITMAN

Pojechałaś optymizmem :P
ALEX_WHITMAN