Nowości

:: 2009 People's Choice Awards - nominacje

 11.11.2008 | Olka
Chirurdzy po raz kolejny stają w szranki o miano ulubionego dramatycznego serialu publiczności. O statuetkę 35. gali People's Choice Awards powalczą z CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas oraz Dr House. Ponadto film z udziałem Katherine Heigl - 27 sukienek - ma szansę zostać tegoroczną najlepszą komedią (pozostałe z nominowanych tytułów to Dorwać Smarta i Mamma Mia). Natomiast o miano ulubionego aktora telewizyjnego powalczą Patrick Dempsey oraz Charlie Sheen i Hugh Laurie .

Aby zagłosować należy zarejestrować się na stronie www.pcavote.com, ale przyznam, że nie wiem, czy w głosowaniu mogą wziąć udział widzowie spoza USA.

źródła: EZTV, Katherine Heigl Online, Filmweb

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

So in all your spare time as a newly pregnant worikng mom of two, you pitted cherries and stored them for a lengthy wait? I hope you insisted on a great song during the presentation of the frozen cherries: Pomp and Circumstance, or maybe the Star Wars theme music? Nothing inspires the feeling of awe like John Williams' trumpets.
~fakFVGcp6

That's more than snselibe! That's a great post!
~pRlGeXOUDvhVxg

Zapomniałem, ze Hugh Laurie to dr House :P
ALEX_WHITMAN

Aktualny stan odwiedzin na stronie to 1222222!
~izzy

Również stawiam na Mamma Mia, ale w kategorii dramatycznego serialu z pewnością wygra Dr House a Laurie ponownie zostanie ulubieńcem w gronie męskim.
Olka

Obstawiam "Mamma mia" - bo to "niby" hit. Mówię niby, bo sam nie oglądałem, więc jeszcze zdania sobie nie wyrobiłem.

Co do seriali mam nadzieję, że zwyciężą Chirurdzy, ale myślę że wygra dr House.

Najlepszy aktor - Charlie Sheen.
ALEX_WHITMAN

mi się wydaje że poraz kolejny wygrają DR.HOUSE lub LOST a 27sukienek oj z MAMA MIA wojna o komedie romantyczną tego jeszcze nie było
~

Ja nie widziałem w tym obrazku niczego, co by było szczególnie trudne dla botów.
{o}

OT: Ależ irytujące są te literki do przepisania przed głosowaniem. Nie mam generalnie problemów z czytaniem, ale udało mi się dopiero za 4 razem poprawnie wpisać kod - boty nie mają szans :).
baklo

Ja nie wiem czy w ogóle zasługują na to by wygrać...
Kwiat_W

Głosowałam, więc chyba może każdy. Trzeba tylko wpisać kod- kilka literek. Myślę, że GA będzie ciężko wygrać z Housem, a sukienkom z Mamma Mia.
~izzy