Nowości

:: Szorty#41

 9.11.2008 | Olka
Katie i Majandra - na jednym z koncertów Josha Kally'ego w Hotel Cafe widziano nie tylko jego żonę Katie, ale pojawiła się też Majandra. My cieszymy się ze zdjęć dowodzących, że mimo upływu niemal 10 lat od rozpoczęcia kręcenia Roswell niektórzy z aktorów nadal utrzymują kontakty. Natomiast z filmiku zamieszczonego na stronie mad-online.org wynika, jak bardzo aktorzy zmęczeni są wieczną obecnością paparazzich - szczególnie Katie.

Shiri Appleby - dostępne są kolejne zdjęcia promujące odcinki Ostrego dyżuru z udziałem Shiri. Kto wie, może to jeszcze nie koniec serialu mimo oficjalnych doniesień. Nie dość że oglądalność systematycznie rośnie, to podobno chęć powrotu do serialu wyraził George Clooney (choć w to ostatnie nie chce mi się wierzyć).

Brendan Fehr - za pośrednictwem YouTube możecie obejrzeć już spot promujący odcinek Kości z udziałem Brendana The Con Man in the Meth Lab. Dodatkowo na Popcornerze pojawiło się kilka spoilerów dotyczących przyszłych wydarzeń w serialu. Ostrzegam, że to bardzo DUŻE SPOILERY!

Zagubieni - piąty sezon serialu będzie miał swoją premierę na antenie amerykańskiej stacji ABC 21 stycznia 2009 i będzie trwał 1,5 godziny. Kolejne 45-cio minutowe odcinki będą emitowane co środę.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

każdemu się zdarza
~bastek475

Wiedziałam, że coś mi nie pasuje, ale pisałam news w biegu i nie zdążyłam go nawet powtórnie przeczytać. Dzięki!
Olka

George nie Jorge ale to taki maly szczegół
~bastek475