Nowości

:: The Other Side of the Tracks i Speed Racer – oficjalne strony

 11.6.2007 | Olka
W sieci zadebiutowała oficjalna strona The Oder Side of the Tracks, filmu o którym wspominał Brendan Fehr w swojej ostatniej notatce (patrz news z 9.6.2007). Na stronie zamieszczono zdjęcia planu, informacje o ekipie kręcącej film, nazwiska aktorów w nim występujących, a także wstępny teaser i odnośnik do profilu Josha na MySpace – głównego bohatera, którego zagra Brendan.

W dziesięć lat od dnia, kiedy jego dziewczyna zginęła w wypadku na torach kolejowych, Josha zaczynają prześladować wizje ze świata zawieszonego gdzieś pomiędzy życiem a śmiercią. Jego przyjaciel z czasów szkoły średniej stara się pomóc Joshowi otrząsnąć się z rozpamiętywania bolesnej przeszłości, kiedy tajemnicza, młoda kelnerka kusi alternatywnym sposobem rozwiązania jego problemu.

Udostępniono również witrynę aktorskiej wersji Speed Racera – filmu kręconego przez braci Wachowskich na podstawie popularnego w latach 1967-1968 japońskiego anime o tym samym tytule. Obecnie strona zawiera krótkie biografie aktorów występujących w filmie, streszczenie fabuły oraz materiały z konferencji prasowej na jego temat, która odbyła się w Berlinie. Zdjęcia do filmu rozpoczną się już wkrótce, na ekranach obraz zadebiutuje w przyszłym roku. Matthew Fox wciela się w postać negatywnego bohatera zwanego Racer X, przeciwnika tytułowego Speed Racera.

źródła: B-Fehr.org, anime.com.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

hello!,I like your writing so much! pernactege we be in contact more approximately your post on AOL? I require a specialist in this house to unravel my problem. May be that is you! Taking a look ahead to see you.
~cWFfJdGASxcx

Absolutely first rate and copper-botmtoed, gentlemen!
~TYLKfYhSIKlsjdGm