Nowości

:: Naveen Andrews - Grindhouse vol.2, Provoked, The Brave One

 8.6.2007 | Olka
Pisaliśmy już o filmowych rolach trojga aktorów występujących w Zagubionych, a mianowicie Matthew Foxa (Speed Racer), Evangeline Lilly (Afterwards) oraz Josha Holloway'a (Whisper). Przyszła więc kolej na Naveena Andrewsa, na liście płac którego pojawiły się trzy nowe tytuły od czasu, kiedy świat poznał go w roli Sayida: Grindhouse: Planet Terror, Provoked i The Brave One.

Grindhouse: Planet Terror - o projekcie Grindhouse w Hollywood było bardzo głośno. Otóż dwóch nietuzinkowych reżyserów postanowiło połączyć swe siły tworząc pełnometrażowy thriller, którego pierwszą część wyreżyserował Quentin Tarantino (Grindhouse: Death Proof), a drugą Robert Rodriguez, a w której to zagrał właśnie Naveen wcielając się w postać imieniem Abby. Film został okrzyknięty arcydziełem w swojej klasie, jednakże nie przyniósł spodziewanych wysokich zysków w USA.

Małżeństwo lekarzy, William i Dakota Block (Josh Brolin i Marley Shelton) są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar... Zapowiedź filmu dostępna na stronie Grupy Hatak - Trailers.

Provoked - film w reżyserii guru bollywoodzkiego kina Jaga Mundhra. Ta indyjsko-brytyjska koprodukcja miała swoją premierę w połowie ubiegłego roku, ale nie odbiła się większym echem w filmowym światku. Fragment Provoked, w którym pojawia się Naveen można obejrzeć na comingsoon.net.

Prawdziwa historia życia Kiranjit Ahluwalii, kobiety która zdecydowała się opuścić rodzinne Indie i poślubiła rodowitego Londyńczyka (Naveen Andrews). Wykorzystywana przez mężczyznę, Kiranjit trafia do więzienia za zamordowanie swojego napastliwego męża.

The Brave One - tytuł ma szansę polepszyć status Andrewsa w Hollywood, chociaż aktor znika z ekranu w niedługim czasie od rozpoczęcia filmu. Obraz w reżyserii zdobywcy Oscara Neila Jordana oraz z udziałem Jodie Foster jest kandydatem na lidera boxoffice'u kin amerykańskich. Naveen zagra Davida, narzeczonego Ericy (Foster), który umiera, na krótko po tym, jak para zostaje brutalnie napadnięta i obrabowana. Erica nie chce pozostać dłużna napastnikom. Po zmianie otoczenia sukcesywnie przygotowuje misterny plan zemsty... The Brave One wejdzie do kin amerykańskich w połowie września br. Trailer do filmu dostępny w różnych wersjach pod adresem comingsoon.net.

Hm... Czyżby Naveen przejawiał słabość do ról mężów/narzeczonych, którzy giną w pierwszych minutach filmu? ;)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Jak nie można to nie można, ok... I proszę mi o sesji tu nie przypominać... ;P
megg

Oj jest jest :P Ja się ledwo wyrabiam :(
Beauty_Has_Come

nie można :P

a na razie zajmujemy się stroną techniczną. na upgrade zawartości przyjdzie pora. a w ogóle to sesja jest ;)
Olka

No i (tak jakby *****SPOILER****) ktoś został zwolniony z Grey's-nie wiem czy można o tym mówić... ;P
megg

nie chcę nic mówić, ale już najwyższy czas, aby uaktualnić podstronę o "grey`s anatomy". już od dość dawna jest kate walsh i niedługo będzie sara ramirez, a tutaj rzadnych zmian. dlaczego? czekam, może będzie lepiej!
~mb