Nowości

:: Marco Polo - miniserial z Ianem Somerhalderem

 2.6.2007 | Olka
Po zakończeniu pracy na planie Zagubionych Ian Somerhalder nie chciał rozstawać się ze swoim nowym domem zakupionym na wyspach, gdzie kręcono serial. Dzięki zaangażowaniu się w tytułową rolę Marco Polo - miniserialu realizowanego na zlecenie telewizji Hallmark - udało mu się pozostać na Hawajach, ponieważ wyspiarskie tereny idealnie nadawały się na plenery nowej produkcji.

Klasyczna, 12-sto wieczna opowieść o przygodach i odkryciach młodego Marco Polo, który udaje się wraz z ojcem i wujem do Chin, gdzie spotyka wielkiego cesarza Kublai Kahna (Brian Dennehy). Młody wiek Marco i jego bezpośredniość zaskarbiają mu uznanie Kahna, dzięki czemu Polo pozostaje na dworze władcy, kiedy pozostali zostają odesłani do domu. Tak rozpoczyna się 17-letnia odyseja Marco na nieznanych terenach odległego cesarstwa. Miłość, wierność, wytrwałość i zdrada wystawią głównego bohatera na próby, podczas licznych podróży, odkryć i rozmyślań nad tym,... czy kiedykolwiek uda mi się powrócić w rodzinne strony.

Trailer do filmu dostępny jest na amerykańskiej stronie Hallmark Channel. Jeszcze nie wiadomo, kiedy film dotrze do polskiej ramówki Hallmarku.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I thought green American money was an icon! I mean, you don't see raepprs waving piles of purple bills, do you?@ Gabby I wonder if we can check for counterfeiting by rubbing George's jacket, just like the Chairman's jacket!@ Char And you didn't mention this to me!?!?! Also, I'll be home next week
~LwfJvXdVNd

Matko kochana, co to za przerażająca broda? :/
megg