Nowości

:: "Zagubieni Chirurdzy" - sezon III

 23.9.2006 | Olka
Ponieważ na stronie trzymamy się zasady by nie spoilerować ostrzegam, że temat newsa nawiązuje do III sezonu zarówno Zagubionych, jak i Chirurgów. Sama jego treść nie zepsuje wam przyjemności poznawania fabuły poprzednich odcinków. Chcę was w nim jedynie poinformować o zapowiedziach najnowszych epizodów.

Trzy dni temu swoją premierę miał pierwszy odcinek Grey's anatomy. abc odnotowała 25 mln oglądalność, która przebiła dotychczas najchętniej oglądany serial tej stacji - CSI. Natomiast kanadyjska stacja CTV zamiast pierwszego odcinka, wyemitowała drugi pt. I'm a tree. Czy było to działanie celowe, czy też przypadek nie wiadomo. Spoty promujące tenże sezon znajdziecie na YouTube w postaci oficjalnego trailera (sceny z II sezonu) oraz promo do 1go odcinka (sceny z II i III sezonu). Przypominam, że w Polsce nie wyemitowano jeszcze II sezonu.

Premira najnowszych odcinków Lost jeszcze przed nami, dokładnie 4 października. W sieci pojawiło się już wiele spotów promujących III sezon, ale polecam skupić się na ostatnim. W zwiastunach przeważają sceny z sezonu II obecnie emitowanego przez TVP1. Linki podaję w kolejności zgodnej z datą ich pojawienia się w Internecie:


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Why do I bother calilng up people when I can just read this!
~MZCD85kP

Which came first, the problem or the soniluot? Luckily it doesn't matter.
~pL1QUZFEPU5

It's been a rough first half of the year for my Mya. She loves to learn and would love for monkey Joe to bless her with a Leap Pad! PLEASE PICK US! Thank you!
~WgcozuMrM

Jak ja kocham bloseproy z "P&R"! Widać, że ekipa ma niezłą frajdę na planie (no bo jak tu nie mieć frajdy przy tak genialnej obsadzie?) i ta frajda "wypływa" pf3źniej w gotowych odcinkach. Piękne!
~SJ8xXm1Hd1dn

Doctor Who zajeb*ście się zapowiada. Jednak ten wątek z Dalekami mligoby już se darować. ILE MOŻNA? I wciąż i wciąż dookoła. Niby już ostatni. Niby już wyginęli. A tu NIESPODZIANKA spodziewanka. Jakiś Dalek się uchował, sry nie jakiś tylko kilka tysięcy przedstawicieli tego gatunku. Masakra
~hN4oKoTLzn

Doctor Who zajeb*ście się zapowiada. Jednak ten wątek z Dalekami mgiboly już se darować. ILE MOŻNA? I wciąż i wciąż dookoła. Niby już ostatni. Niby już wyginęli. A tu NIESPODZIANKA spodziewanka. Jakiś Dalek się uchował, sry nie jakiś tylko kilka tysięcy przedstawicieli tego gatunku. Masakra
~ymQddwNCtb

Smack-dab what I was looikng for-ty!
~kXcWCmJYLpivlgjmQ

Ostatnie promo "Lost" też mi się podobało... ;) To mi wygląda na wiecej Sawyera... :D
megg

Ojej, jakie to ładne... Ja chcę Chirurgów! :/ I czy to był Chris O'Donell? Ej, a może napisalibyśmy petycję do Polsatu w sprawie drugiego sezonu? Niech zobaczą, że ludzie chcą to oglądać!
megg

"Lost" rządzi ;-) Troche za dużo moim skromnym zdaniem wypuścili tych trailerów z "Lost" dotyczących trzeciego sezonu. Pozdrawiam.
Andzia_