Nowości

:: Parallel Heat oraz Parallel Seduction - Deidre Knight

 22.9.2006 | Olka
Już tylko niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery drugiej książki Deidre Night z serii Parallel. Parallel Heat jest kontynuacją historii Jahreda i Kelsey stworzonej na bazie Roswell i rozwiniętej w tak dobrze nam znanej Gravity Series. Ponieważ pierwsza część trylogii autorstwa Deidre nie została jeszcze przetłumaczona na język polski (a jest szansa by tak się stało), przytoczę jedynie fragment tekstu, który będzie można znaleźć na okładce PH by zbytnio nie spoilerować.

W Parallel Attraction, Deidre Knight stworzyła niezapomniany świat pełen niebezpieczeństw, namiętności i zagadek związanych z czasem. Teraz autorka powraca do tego świata, gdzie los dwóch zaprzysiężonych wrogów zostanie zmieniony nieprzewidywalną siłą miłości…

Dla wielbicieli autorki, w sieci pojawił się rarytas w postaci trailera zapowiadającego całą serię Parallel. Możemy dzięki niemu, po raz pierwszy zobaczyć okładkę trzeciej, ostatniej już części trylogii pt. Parallel Seduction, która do sprzedaży trafi wiosną 2007 roku.

Poprzednie newsy: Deidre Knight, Parallel Attraction, Parallel Attraction - prolog, Deidre Knight - wywiady.

Podziękowania za info dla Athai aka Anity 19.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Such a deep aneswr! GD&RVVF
~afowB0ZytxS

Taaaak :D Deidre jest doskonałą pisarką, a ta historia warta była by zrobić z niej ksiżkę :) Trailerek pochwaliłam gorąco na RF i napomknęłam o polskiej wersji książki i dostałam bardzo dobrą wiadomosć (przynajmniej dla mnie)

"Nitka,
I am dying for a Polish version!! Yes, let's keep our fingers crossed. Thanks on the trailer! Love it too!
D"

Więc jeśli dobrze zrozumiałam to być może tłumaczenie powstanie. Trzymajmu kciuki za to!

Athaya aka Anita 19 :)
Anita19