Nowości

:: The Fog na DVD

 21.9.2006 | BAKLO
Do sklepów i wypożyczalni, trafiła ostatnio no wersja horroru Mgła, w którym w jednej z głównych ról możemy zobaczyć Maggie Grace, czyli Shannon z Zagubionych. Dystrybutor, czyli film Imperial tak opisuje film:

W małym miasteczku Antonio Bay, przerażająca siła spowita zasłoną gęstej mgły zaczyna terroryzować jego mieszkańców. W tej tajemniczej i niepokojącej scenerii rozgrywają się wydarzenia, które lokalnych osadników zmuszają do szukania przyczyn niewyjaśnionych wydarzeń w przeszłości. Okazuje się, że przed stu laty statek, który przewoził trędowatych, został celowo skierowany na skały gdzie roztrzaskał się i zatonął. Teraz, upiory z przeszłości wracają szukając zemsty na potomkach osób odpowiedzialnych za ich śmierć, która miała miejsce równo wiek temu.

Za realizację filmu odpowiadał autor oryginału z 1980 roku, czyli John Carpenter, a reżyserem był Rupert Wainwright (Stygmaty). Oprócz Maggie Grace w rolach głównych wystąpili również Tom Welling (serial TV Tajemnice Smallville) i Selma Blair (Hellboy, Męska rzecz, Ostrożnie z dziewczynami, Szkoła uwodzenia).

Na płycie oprócz samego filmu znajdziemy również komentarz reżysera, sceny niewykorzystane, reportaże i zwiastuny. Cena DVD poniżej 60 zł. W sklepach i wypożyczalniach od 11 września. Więcej informacji na temat filmu można znaleźć na ofichalnej stronie horroru.

Dodaj komentarz