Nowości

:: Świat seriali # 18

 6.9.2006 | Olka
Witam po długotrwałej przerwie w systematycznym prowadzeniu roswell.pl Od dziś znów zacznę się pojawiać regularnie, ale do rzeczy…

Najnowszy Świat Seriali oferuje nam dużo radości ;) Pisząc konkretniej, już na trzeciej stronie powita was artykuł poświęcony tegorocznym rozdaniom nagród Emmy, do którego dołączono zdjęcie Katherine Heigl oraz notkę informującą o oszałamiającym efekcie, jakie aktorka wywarła na zgromadzonej gawiedzi swoim strojem. Wspomniano także o porażce Chirurgów i Zagubionych, którym w tym roku nie przyznano żadnej nagrody.

Do numeru dołączono ostatnią część plakatu z Kasią oraz bohaterami drugiej serii Lost.

W dalszej części czasopisma znajdziemy artykuł mówiący o wzajemnych powiązaniach bohaterów Lost przed katastrofą. Jak się okazuje pasażerowie lotu 815 nie pojawili się na pokładzie samolotu całkiem przypadkowo. Zapewne większość z was rozgryzła już tę kwestię, ale z pewnością chętnie sobie wszystko przypomnicie. Pozostałych ostrzegam przed spoilerami.

Natomiast na Forum czytelników zamieszczono list z podziękowaniami społeczności forum Roswell Komnata dla redakcji Śs za pamięć o fanach kosmitów, a także prośbą o zamieszczenie informacji o petycji, jaka ma zostać wystosowana do telewizji Polsat, o ponowne wyemitowanie odcinków naszego ulubionego serialu (link do petycji znajdziecie także na głównej stronie wortalu roswell.pl, w jej prawym, górnym rogu).

więcej...

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Tak myślę, że wyślemy jak przez jakiś czas już nie będzie nowych podpisów i po prostu nie będzie sensu czekać na nowe.
~Lissy

A ja z pytankiem w sprawie petycji. Na ile podpisów pragniecie poczekać, zeby ją wysłać?Czy czekamy do jakiegos momentu, np za miesiąc, czy też aż przekorczymy, powiedzmy, 500 podpisów?
Beauty_Has_Come

A ja ciesze się, że redakcja ŚS o nas nie zapomniała :)
Olka

a co do foty Kath co za perfidny cham sie jej w biust patrzy. Osobiscie sadze, ze wyszla super.
kojot87@vp.pl

A tak z mojej strony NIE OPIE...... tylko podpisywac petycje :P ;]
POZDRO ALL
kojot87@vp.pl

Wielkie DZIĘKUJĘ dla wspaniałej Redakcji ŚS! :)
*Tess*

Cieszymy sie Wasza radoscia i witamy Olke, po baaardzo dlugiej przerwie:)
~Redakcja SS

I znó ŚS jest cudowny! Tylko się cieszyć, nie umierać ^^
zafiro

Troche jej się splaszczył biust przez tą sukienkę...a to zdjęcie jest powalające (nie z powodu fenomenalnego wyglądu Katherine,lecz "bardzo" zainteresowanego galą i skupionego na przemowie,pana obok =D ) : http://editorial.gettyimages.com/source/search/details_pop.aspx?iid=71727661&cdi=0

Kreacja Katherine Heigl była zabójcza... Poprostu bomba ! Suknia Evangeline Lilly za to była moim zdaniem... ee... za bardzo skromna i nie miała tego czegoś... :)
Andzia_