Nowości

:: Katherine Heigl - Capitol File Magazine

 1.9.2006 | BAKLO
Katherine Heigl pojawiła się na okładce jesiennego wydania magazynu Capitol File. W środku znajdziemy dość obszerny wywiadu z aktorką znaną ostatnio w USA z roli Isobel w hitowym serialu Grey's Anatomy. Nie zabrakło jednak wzmianki o Roswell, a w artykule jest także kilka słów o dzieciństwie Katherine, jej opinia na temat bulimii, anoreksji, rozmiaru 0, a także o śmierci jej brata oraz rozmiarze jej stanika. Pytania dotyczą także jej najnowszego filmu Knocked Up oraz jej zaręczyn z Joshem Kelleyem. Artykuł w całości, w angielskiej wersji, można znaleźć w internetowym serwisie magazynu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I appreciate your interests in the moniuarlzidg effect. It’s something I’ve been interested in throughout the past couple years. Do you think this effect will homogenize people?Also, thanks a lot for forwarding that for me. Cheersh
~YIObMpPG

a ja dodam tylko, ze jest bardzo fajna ;p;p;p;p
kojot87@vp.pl

Nie, o nagrodzie nic nie ma. Przynajmniej dla samej Kath. Ale za to jest o GA ;) Też się zdziwiłam jak to zobaczyłam...
zafiro

Również w dzisiejszym łódzkim Expressie Ilustrowanym na ostatniej stronie jest o niej króciutka informacja ze zdjęciem. Wspominają o tym, jak od nastoletki (w Małolata i tata czy jakoś tak) stała się dojrzałą kobietą i chyba o nominacji do jakiejś nagrody.
issy