Nowości

:: Nowy przystojniak w obsadzie Zagubionych

 29.7.2006 | BAKLO
Jak informuje Interia.pl w kolejnej, trzecie już serii serialu Zagubieni pojawi się nowy aktor.

Producenci wybrali młodego Brazylijczyka, Rodrigo Santoro, który może stanowić nie lada konkurencję dla uznanych za najbardziej przystojnych: Matthew Foxa (dr Jack Shephard) i Josha Hollowaya (Sawyer). Santoro w swoim rodzinnym kraju występował m. in. w filmach Carandiru i W cieniu słońca. Zachodnia publiczność pamięta go z To właśnie miłość gdzie zagrał przystojniaka, w którym zakochuje się Laura Linney. Aktor pojawił się również w reklamie Chanel, gdzie towarzyszył Nicole Kidman. - czytamy w portalu.

Fani Jacka i Sawyera nie mają jednak podstaw do obaw, bowiem producent serialu Damon Lindelof już na samym początku studzi zapały widzów. "Santoro wcale nie chce być gwiazdą Zagubionych. My również nie przewidzieliśmy takiej roli dla niego" - powiedział Lindelof. - dodaje Interia.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

a ja już obejrzałam 2-gą część LOSTA!! Jest cool!!
you

big maman

dans les lost je prefer clair

les lost c'est trop bien j'adore

a mówcie sobie co chcecie ale ja i tak jestm dalej w żałobie po Boonie i jego niebieskich oczach...
Liz47

Przeczytane, obejrzane :] Wydaje mi się ze pozycja Hollowaya w umiłowanu fanek nie pozostanie jednak zagrożona ;) Jakoś tak mi sie porównuje Sawyer do Michaela a Jack do Maxa - jak dla mnie są podobieństwa. Problem tylko z Kate - zrobic Dremerka czy Polara :P
PS. Wróciłam z wakacji, jeśli tęskniliście :P
Beauty_Has_Come

Jedynym przystojnym facetem w LOST był i bedzie Jos Holloway!Reszta nie ma szans..zwłaszcza ten koleś któremu moim zdaniem daleko do przystojniaka.
*WeRoNiKa*

hmm właśnie zobaczyłam jego zdjęcie, nawet niezły, ale na pewno nie zastąpi mi sawyera... sawyer jest dla mnie jak michael w "roswell" boski niezastąpiony... te ich teksty hehe
stokrotka

tez tak mysle, po za tym on wcale taki przystojny nie jest.. w porównaniu z Holloway'em:D:D
Czips

Właśnie miałam napisać dokładnie to samo! ;D
megg

Łeeee.... Ten gośc nie przebije Sawyera :) Znamy go za długo by mógł go wygryżć jakiś nowy :P
zafiro