Nowo¶ci

:: Chirurdzy znowu najlepsi...

 25.7.2006 | BAKLO
Króciutki newsik można dzi¶ znaleĽć na Onecie. Portal, powołuj±c się na BBC, donosi, że Chirurdzy okazali się najlepszym programem amerykańskiej telewizji. Nagrodę tak± przyznało Amerykańskie Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych, mianuj±c serial Grey's Anatomy najlepszym programem roku.

Nagrodę otrzymał również serial Lost. Zagubionych wyróżniono bowiem w kategorii najlepszy dramat.

Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych, składaj±ce się z ponad 200 dziennikarzy prasowych i felietonistów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, przyznało nagrody po raz dwudziesty drugi. Ceremonię rozdania poprowadziła Mary Lynn Rajskub, graj±ca Chloe O'Brian w serialu "24 godziny" - dodaje Onet.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

@Peleton: Przykro mi, nie czytasz ze zinrumzeoiem. Tak jak przed tłumaczeniem Uliszewskiego ostrzegałem to tutaj wylewam swoje żale najnormalniej wyrażam swoją opinię. Nikogo nie ostrzegam, Kamil nigdzie nic nie mf3wił o ostrzeganiu mf3wił o debacie nad rzeczą nieprzeznaczoną dla komiksiarzy jeżeli nie doczytałeś na samym początku stwierdzam, że właśnie tak jest że WM nie są przeznaczone dla komiksiarzy. Wyrażam opinię. Moją. Własną. Prowokatorską. Magazynowo-blogowy charakter Motywu daje mi całkowitą wolność w takiej formie.I tak jestem po trosze dupkiem, recenzentem, pajacem, felietonistą i czym jeszcze byś tam chciał. Powinieneś wiedzieć, że we właściwych stosunkach i okolicznościach nie jest tak, że dziewczyna daje i nie używałbyś tak odrażającego stwierdzenia.I wybacz, ale zupełnie nie rozumiem frazy kreowanie się w internecie . Rozumiem, że jest z założenia pejoratywne. Dla spokoju mogę powiedzieć jak ja widzę życie wszystko, co robimy jest pewną kreacją. Czy w realu czy internecie, sęk w tym czy te kreacje są spf3jne. Moja jest.@godai: Zęby zjadłem na takich i podobnych dyskusjach, na małych prztyczkach itd. Wiem, by nie karmić Troli Bartku, ale co poradzić jak dla mnie jest to forma rozrywki, ktf3rej nie potrafię sobie odmf3wić ;). Inna rzecz, że na innym polu nie byłbym taki miły. Tutaj istnieją reguły, ktf3rych nie przekraczam, mimo że peleton już to zrobił.@Mysza: ano taki mf3j urok ;). Ja nawet nie ukrywam, że niektf3re rzeczy są pod publikę (nawet to gdzieś napisałem) ale ja tak naprawdę myślę, realizuję coś, co zawsze chciałem zrobić, ale się gdzieś powstrzymywałem. Tak jak od paru dni chcę sprawdzić czy przeskoczę przez tory z peronu na peron. I sprawdzę to. Nie wiem tylko kiedy. Może to urok może i przekleństwo.
~xSbaBGblN

JAPON do pelotenA, jesli juz. To, ze godai ciagle sie czepia o odmiane, to ja tez moe? Tym bardziej, ze z moim nickiem jest o niebo latwiej ;)Do wszystkich ciekawskich musze was rozczarowac: NIE pisuje na Gildii ;( Tzn inaczej ze 3 lata temu nawet sie tam zarejestrowalem, ale nawet nie pamietam jako kto. Chyba nie peloten. Rzadko pisuje na forach, czytam je tylko w miare regularnie. Na MD sie przylaczylem z sympatii, ale jak widac wypowiadam sie rzadko, a w zasadzie tylko wtedy, jak mocno mnie cos zdrazni. Tak bylo z tekstem kmh, tak jest z tekstem LB. Uwazam to po prostu za popeline najnizszego sortu. Nie dostrzegam dowcipu. Umyka mi finezja rozumowania LB. Czy mam do tego prawo? Mam. Mam tez prawo doszukiwac sie innych niz wciskane mi przez LB motywow. To, ze bystry gosciu zniza sie do tanich chwytow juz samo w sobie jest masakrycznie beznadziejne, a gdy dochodzi do tego wahanie, co by bylo, gdyby w gre weszla jakas kaska, to juz nie pozostanie nic innego, jak napisac: no comments . No i ten megalomanski i pouczajacy styl pisania. Wytyka go sporo ludzi, bo po prostu drazni. Byc moze niektorzy to lubia OK, ich sprawa. Mnie mierza wieczne polajanki i pohukiwanie, przetykane aluzjami do wlasnego geniuszu i nieomylnosci w sadach. Nieomylnosci, ktora nie wytrzymuje czesto zderzenia z rzeczywistoscia.
~iEfLrKOMc

bo Polsat to n00by !

Greys Anatomy

Wydaje mi się, ze DH czy jak wolicie GNW narazie się skończyły. Były tylko dwie serie. Aż się dziwię, bo Polsat szedł tempem błyskawicznym. Odcinki miały może miesięczn±, ewnetualnie półtora miesięczne opóĽnienie w porównaniu do USA!!!! Wiem, bo ja ogl±dam na bierz±co.

Co do GA czy Chirurdzy (jak wolicie) my¶lę, że Ci z Polsatu nie s± tacy głupi, ale trzeba wziać pod uwagę, że warto¶ć praw do tego serialu gwałtownie skoczyła. Serial zdobył bardzo dużo nagród!!! A II seria... Hm... Najlepszy serial!!! Nie licz±c Prison Break, ale to inna tematyka :))))
ALEX_WHITMAN

zafiro a jak inaczej okre¶lić serial któego fabuła opiera sie na katastrofie samolotu, z którego tylko garstka ludzi przezyła i musz± dać sobie rade na "bezludnej wyspie"?

Gotowe Na Wszystko wcze¶niej zaczęły swoj± emisję dlatego też Polsat wykupił wczesniej do niej prawa. Dla informacji GNW już nie lec± w Polsacie, nie wiem dlaczego, czy po prostu skończyła się druga seria, czy postanowili zrobioć przerwę wakacyjn±. Po za tym Chirurdzy tez polec±, ale nie wczesniej niż na jesieni.
Czips

Hehe... Gratulacje dla naszych zwyciężców :) tylko czemu "Lost" został nazwany dramatem???
zafiro

News z nasz± ¶licznotk± z "Chirurgów" i z "Roswell" :)

Katherine Heigl pracuje obecnie na planie filmu "Knocked Up" w reżyserii Judda Apatow ( wcze¶niej nakręcił film pt. "40-letni prawiczek"). Film będzie opowiadał o dalszych losach dziewczyny, któa po jednej nocy z przypadkowym facetem zachodzi w ciażę. Premiera zapowiadna jest na 2007 rok. Katherine udzieliła wywiadu "Philadephia Daily News" w którym opowiada o swojej nominacji do nagrody Emmy oraz pracy na planie serialu i swoich odczuciach zwi±zanych z finałem drugiego sezonu.
Andzia_

No wła¶nie czemu Polsat nie puszcza "Chirurgów" ? Moim zdaniem opłacało by im się wykupienie praw do emisji następnego sezonu. Ale to smutne, że emituj± "Gotowe na wszystko", a "Chirurgów" już nie.
Andzia_

Same nagrody, najwyższa ogl±dalno¶ć... A więc dlaczego, dlaczego, dlaczego Polsat nie emituje drugiej serii? :/
megg