Nowości

:: Po raz kolejny nomicje dla Chirurgów i Zagubionych.

 7.7.2006 | BAKLO
Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła listę nominowanych do nagród Emmy dla najlepszych produkcji małego ekranu. Wśród wielu seriali nie mogło oczywiście zabraknąć Chirurgów i Zagubionych. Obydwa seriale znalazły się w czołówce produkcji, które mają najwięcej szans na nagrody. Grey's Anatomy zebrało 11 nominacji, a Lost 9. W tyle został dotychczasowy największy hit stacji ABC, czyli Desperate Housewives, który uzyskał tylko 7 nominacji. Dominację Chirurgów widać jednak nie tylko w ilości nagród możliwych do zdobycia. Serial ten, jako jedyny z hitów stacji ABC, będzie ubiegać się o statuetkę w najważniejszej kategorii, czyli Najlepszy serial.

Chirurdzy będą ubiegali się o nagrody m.in. dla: najlepszego serialu dramatycznego, najlepszego gościnnego występu w serialu dramatycznym (tu nominowany jest aktor Kyle Chandler), najlepszego gościnnego występu w serialu dramatycznym (tym razem w kategorii żeńskiej i tu nominowane są Kate Burton i Christina Ricci), najlepszego scenariusza serialu dramatycznego (za odcinki It’s the End Of The World, As We Know It i Into You Like A Train). Wśród nominowanych nie zabrakło również wielokrotnie nagradzanej Sandry Oh (nominacja dla najlepszej aktorki drugoplanowej).

Zagubieni będą natomiast mogli zdobyć statuetki m.in. dla najlepszego gościnnego występu w serialu dramatycznym (nominowany aktor Henry Ian Cusick) i również za najlepszy scenariusz serialu dramatycznego (za odcinek The 23rd Psalm). Pełną listę nominacji we wszystkich kategoriach znajdziemy na oficjalnej stronie.

Walka między obydwoma serialami będzie więc ostra. Kto zdobędzie najwięcej nagród przekonamy się 27 sierpnia, kiedy to będą znane już wszystkie wyniki, w tym w kategoriach primetime, czyli produkcji nadawanych w najlepszym czasie antenowym. Wcześniej, bo już 19 sierpnia laureatów nagród w kategoriach technicznych.

Jednocześnie warto poinformować, że telewizja ABC ogłosiła swoją jesienną ramówkę. Obok Gotowych na wszystko nie mogło w niej oczywiście zabraknąć dwóch innych hitów tej stacji, czyli Chirurgów i Zagubionych.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Na razie tyle pościagałam z GA że kurde tylko siedzę i oglądam:P Ooo wow to przez spory czas:D Ale ja się bardzo cieszę :):D:P
Tess

lol, FCE:P
Shirven

Jakich egzaminów ?
Magea

ja nie chce drugiej połowy sierpnia bo bedą wyniki egzaminów :P
Shirven

ojj a ja chce drugą połowe sierpnia! bo morze czeka :D
Czips

lol... link sie nie dodał :P

to ten artykuł:
http://fdb.pl/w599,Zagubieni,na,du%C5%BCym,ekranie.html
Shirven

Tess, obczaj ten artykuł:P 7 sezonów... ja na szczęście w porę przestałam oglądać tę telenowelę:P
Shirven

Dzięki Beauty_Has_Come :) Magea ja wolę nie wybierać bo oba są świetne:D Tylko wyniki pod koniec sierpnia a ja nie chce końca sierpnia;p
Tess

Lubie Lost lubie GA ale jakbym miała wybierać pod względem nagórd to GA
Magea

Tess, jak juz kiedyś pisałam ..
"W wywiadzie przeprowadzonym w "Casa del Cinema di Roma" we Włoszech. Damon Lindelof - (producent i scenarzysta serialu) powiedział, że razem z J.J. Abramsem mają rozplanowaną akcję serialu na 4 sezonu. Chcą wtedy końca serialu. Jednak gdy stacja ABC będzie chciała kontynuować "Zagubionych" na piąty sezon to Lindelof i Abrams opuszczą projekt i ABC będzie produkowała serial bez nich." źródło:http://chaotic.blox.pl - zobaczymy czy to sie sprawdzi :)
...A ja trzymam kciuki za Desperatki :]
Beauty_Has_Come

same dobre wieści.. ciekawe kto wygra i zdobedzie najwiecej nagrod mnie by ciężko było wybierac...
Aga

3mam kciuki za GA i Lost :):) W pełni zasłujgują na to:D

Jak myślicie Lost się zakończy na III serii jak to niby ma być czy może jednak zdecydują się na kolejne serie...?
Tess

Ja kibicuję GA, Lost mi jakoś do gustu nie przypadło...
issy

a ja mam cicha nadzieje że Gotowe na wszystko też jakąś nagrode zdobędą:D
Czips

I bardzo się cieszę ;) Mam nadzieję, że oba seriale zdobętą jak najwięcej nagród. Ale i tak mocniej ściskam kciuki za Lostów :p
zafiro