Nowości

:: Jason – Shooting Livien, Skinwalkers, D-WAR

 2.1.2006 | Olka
Skumulowało się kilka newsów na temat Jasona. Po pierwsze pojawiła się możliwość przesłuchania kilku utworów z jednego z ostatnich filmów pana Behra, a mianowicie Shooting Livien. Piosenek możecie wysłuchać na stronie piosenkarza Fionna O'Lochlainna, który je skomponował oraz zaśpiewał – jego głos został zamieniony z Jasona w odpowiednich momentach filmu. Utwory pochodzą z albumu Waterside.

Dtata premiery Skinwalkers została przełożona z października, na grudzień 2006 roku. Przyczyną okazały się niezależne od producentów problemy na planie filmu.

Do działu |Zdjęcia| dodałam najnowsze ujęcia z planu D-WAR. Na fotkach widać Jasona Behra, Amandę Brooks (dziewczynę, którą musi uratować Ethan, bohater grany przez Jasona) oraz Craiga Robinsona (dziennikarz, przyjaciel Ethana).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Super...nie wiem czemu ale ona jak dla mnie idealnie do niego wizualnie pasuje.
*WeRoNiKa*

tak, nadal
Czips

Nareszcie jakiś news o Jasonie ;-)
A cz wiecie moze czy On nadal spotyka sie z Kadee?
*WeRoNiKa*

Heh w to wątpię że będzie premiera u Nas... :(
Hmm nio wyobraź sobie Czips że jak pisałam tamto to przypomniała mi się serenada w wykonaniu Maxa :D Ja bym nie miała nic przeciwko nawet gorszemu wykonaniu Jasona niż słuchaniu podkładu.... ;(;(
Tess

niom i wiadomo, że Jason pracuje:)
zafiro

nic o premierach polskich nie wiadomo
Olka

hmm... taki świetny? a pamiętasz jak śpiewał Liz? więc mnasz odpowiedź... sądze że troszke komputerowo go ulepszyli heeh... wystarczy zobaczyć co robią z głosem Mandaryny a zaczynam wierzyć w to że każdy może śpiewac głosem Madonny :D
piosenki niczego sobie ;) Kiedy D-WAR i Shooting Livien będą miały premiere w Polsce o ile taka będzie?
Czips

Czyżby głos Jasona nie był świetny że podkładali ?:D:D
Hmm data w Stanach a wiadomo coś czy film wejdzie na ekrany w Polsce ?;)
Tess