Emilie de Ravin

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Feb 12, 2005 7:57 pm

Ale bo Wy nie rozumiecie o co mi chodzi :roll: Ja mam napisy, i te napisy idą, nawet w odcinkach podzielonych na części, tylko że idą... nie tak :? Za wcześnie, albo za późno, nie wiem. Poprostu nie pasują do tekstu :?

Freja... ja próbowałam sobie ściągnąć i z eMula i z Kazyy, ale albo się nie ściągają, albo ściągają się - delikatnie mówiąc - długo, albo są przeraźliwie wielkie rozmiarem :? Dlatego wolę te odcinki w częściach :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Sat Feb 12, 2005 8:26 pm

Ja rozumiałem o co Ci chodzi i nawet próbowałem coś zrobić z tymi napisami ale to mrówcza robota...
Nijak nie moge ich dopasować...
Spróbuje jeszcze dziś wieczorem może mi się uda...
Trzymaj za mnie kciuki ;)
P.S.
Od którego odcinka chcesz ? Od pilota ?

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 12, 2005 8:43 pm

Fakt całe odcinki ściągane z eMula lub Kazzy mają ogromne rozmiary. A niektórych dyski niestety nie mogą sobie na to pozwolić .... :roll:
:)

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Feb 12, 2005 9:02 pm

ja poczekam jescz troche, moze na jakiejsc stronce beda pelne wersje :P MOZE KIEDYSN DOCZEKAM :P

i tak nie mmpo co teraz sciagac bo juz w wtorek spaam z mojego nudnego miasteczka w gory
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Feb 12, 2005 10:27 pm

gigantyczne rozmiary tzn. co? 350 MB? jeśli ktoś ma dysk o pojemności 10 GB to rzeczywiście nie może sobie pozwolić... no nie wiem, u mnie to się w miare szybko ściąga, biorać pod uwagę ile tego było jak ściągałam Roswell...
co do napisów, jesli są takie problemy to teoretycznie masz te napisy, ale w praktyce nie za bardzo... ja proponuję allplayera, ma funkcję inteligentne napisy i można przsuwać napisy oraz ustawić odpowiednie tempo... chyba że tego próbowaliście a ja to przeoczyłam...
teraz coś ode mnie...
http://img.photobucket.com/albums/v283/ ... claire.jpg
użyłam jako layout na moją nową stronę http://restless-reverie.com/nightwhispe ... engebd.htm
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Sun Feb 13, 2005 12:53 am

Oj Freja tak sie tylko mówi. 350 tu 350 tam do tego jeszcze z 700 i sie zbiera kilkanaście GB ;)
Arcik chyba nie trzeba komentować bo jak zawsze pierwsza klasa :D

Lost - Pilot
Lost - Tabula Rasa

Mam nadzieję że się choć troszkę komuś przyda.
Last edited by misiopuchatek on Sun Feb 13, 2005 5:32 pm, edited 6 times in total.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Feb 13, 2005 9:48 am

dzięki misiu :) co do wielkości to jeśli jakość jest dobra to są duże jak na serial ale chyba też dłuższe... wyalę co trzeba żeby obejrzeć ten serial...
http://www.livejournal.com/~freja_irihs/ mój journal z ikonami, pierwszy update to ikonki z Lost, komentarze na stronie mile widziane :)
Image

Guest

Post by Guest » Sun Feb 13, 2005 11:48 am

ja sobie sciagnelam w czesciach i jestem zadowolona ...nawet bardzo . Po 1 - jedna czesc sciaga sie jakies 2 minutki ( wiec jeden odcinek sciagam w ok 15 minut ) .Po 2 obraz jest dobry :D a co do napisow to nie mozna ich podlaczyc bo przy kazdej czesci beda leciec od poczatku ...ale to nie stanowi problemu - przynajmniej mi to nie przeszkadza . Z emule probowalam sciagnac ...ale chyba predzej by swiat obleciec balonem niz to mi sie sciagnie ...a kazy nie mam

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Sun Feb 13, 2005 11:52 am

to bylam ja :D tylko zapomnialam sie zalogowac

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Feb 13, 2005 1:41 pm

Właśnie z ALLPlayera korzystam... a raczej korzystałam, do wczoraj, do kiedy zaczęło mi się coś psuć i program... odmówił współpracy :? Poprostu kiedy nie włączę, to się zacina :( Ja się załamię...
No nic, popróbuje jeszcze z innymi programami. Dzięki wielkie misiu za te napisy :cmok: Napewno sobie wpasuję :D
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Sun Feb 13, 2005 1:51 pm

Nie ma za co :)

Ja z allplayerem mam te same doświadczenia.
Polecam SubEdita ma sporo ciekawych opcji i rozbudowany edytor napisów.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Feb 13, 2005 2:10 pm

z przykrością musze stwierdzić że te odcinki sa dziadne, po pierwsze jakość, nie wiem czy to we wszystkich ale odcinek 1x06 jak dla mnie tragiczny, po drugie one nie są w całości i (cały czas podaję przykład tego odcinka) mimo, że w kawałkach to to nie jest cały odcinek! brakuje tylu scen, że hoho, jednak wolę poczekać i obejrzec sobie porządne odcinki bez utrarty scen i jakości... u mnie to wszystko idzie w miarę szybko dziś powinnam mieć kolejny odcinek, już się nie mogę doczekać...
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Mon Feb 14, 2005 4:21 pm

misiu nowe fotki sliczne
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Feb 15, 2005 8:45 pm

wiadomo już jakie tytuły będą nosiły kolejne odcinki Lost tzn.
19 "Deus Ex Machina" (Locke)
20 "Do No Harm" (Jack)
21 "Sides" (Sayid)
Kurde normlanie zamienię jednego ze swoich blogów na stronę o serialu, wkrótce go będziecie podziwiać :D
W nawiasie podałam imiona bohaterów, którzy odgrywają centralną rolę w danym odcinku. Super mam nadzieję na kolejny sezon. Dzięki Emilie poznałam super serial :)
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Feb 15, 2005 8:48 pm

freja tylko Roswellka nie zdradzaj :D
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Feb 15, 2005 9:59 pm

wiesz w zasadzie to traktuję te seriale tak samo, ale na gruncie Roswell czuję się znacznie pewniej i zawsze dla mnie Shiri i Jason i ostatnio Emilie będą the beściarscy... po tym co przed chwilą obejrzałam ten serial maksymalnie mnie wkręcił i teraz wszystko jest wokół Claire...
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Thu Feb 17, 2005 2:05 pm

ITA freju :)
Serial jest faktycznie świetny. Co prawda oglądnąłem dopiero 5 epków ale kilka razy mnie baardzo zaskoczyły pewne wydarzenia...a mnie ciężko zaskoczyć ;)
----------------
Screeny z najnowszego epizodu - 116 Outlaws

ImageImageImage

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Feb 17, 2005 8:34 pm

jezus maria... ściągał mi się 15 odcinek miał ponad 70% coś się stało z programem... straciłam... wszystkie pliki, które mi się ściągały... :evil: :evil: :evil:
P.S. Postanowiłam zrobić to: http://www.freja.blog.pl z każdym dniem będę to aktualizowac, zrobię galerię i forum jakieś, może ktoś chętny do pomocy?
Czyżbym stała się fanką Emilie??? Oł łał, ale co do Tess to swych uczuć nie zmienię...
Czy to nie ironia, że ona znów gra kobietę w ciąży i znów będzie musiała chronić swoje dziecko... ups wygadałam się...
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Feb 20, 2005 8:47 pm

Num freja powiedzmy (napiszmy) że Ci się wymsknęło :twisted:
Czy ktoś widział te fotki Emilie z Mają .. ja je widze pierwszy raz :
Image
Image
Image
A tu reszta :
Image
Image
Image
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Feb 21, 2005 10:44 pm

miał ktoś okazję usłyszeć theme z LOST :lol: w wersji live by Dom i Jimmy Kimmel? Bo to leci tak (jakos)... we are lost on this island...
A te odcinki robią się coraz ciekawsze, Emilie dostarcza nam sporo wrażeń... na szczęście jeszcze nie spotkała niedźwiedzia polarnego(Co one tam robią?!!!)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests