Nie wiem, czy jestem potrzebna...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Nie wiem, czy jestem potrzebna...

Post by Hotori » Mon Oct 20, 2003 10:35 am

Może zdziwi was co tu teraz napiszę, ale tak czuję...Nie wiem czemu, wydaje mi się, że jestem niepotrzebna...na forum. Czuję taką pustkę, obojętność...to nie wasza wina, ale...nie potrafię określić tego odczucia.
Tak mi zle. Owszem tworzę opowiadania, dyskutuję jak kiedyś...tylko ciągle czegoś mi brakuje, czegoś co miałam wcześniej...tutaj.
Nie chcę być niepotrzebna...a jednak chyba jestem...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 20, 2003 11:21 am

Hotori... nie waz sie mowic takich rzeczy :evil: MI jestes potrzebna... jestes potrzebna wszystkim... Potrzebna jest Twoja praca i Twoje zdanie - jak kazdego co pisze cos sensownego, cos na poziomie.. Uwierz mi Ty trzymasz poziom :D

Podejrzewam ze cale to odczucie jest scisle powiazane z tzw. "jesienna depresja" :(
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Oct 20, 2003 12:43 pm

Hotori...za takie gadanie to ktoś powinien Cię porządnie zlać :D
/chłopcy spokojnie,ustawcie się w kolejce :twisted: :lol: /
Myślę,że Maxel ma rację-to ta przygnębiająca pogoda i w ogóle jesień to sprawiły... :D
JESTEŚ TU POTRZEBNA:!: :!: :!: :D
Każdy z nas jest ważną częścią tego forum...ostatnio coś się z nami nie-tak podziało....niektórzy chcą odchodzić,niektórzy już sobie poszli (NEPHIT :cry:,Kwiatka coś nie widać :cry: )....mam nadzieję że to wkrótce minie.... :cry:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Oct 20, 2003 12:53 pm

ja sie ustawiem pierwszy do tego lania! Maxel ma to na co dzien, wiec chyba mi ustapi... :twisted:
Hotori, ja znam to uczucie... nie chce mi sie nic robic... nic czytac, ogladac, pisac, z nikim gadac... moim lekarstwem zawsze byl jakis skok na piwo, czy do kina z przyjaciolmi. wlasnie po to czlowiek przez 9/10 czasu stara sie podtrzymac przyjazn, zeby moc liczyc na nia kiedy jej potrzebuje. umow sie z kumpelami na zakupy, czy gdzie tam chodza dziewczyny dla przyjemnosci ( :twisted: ) - od razu poprawi Ci sie humor 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 20, 2003 5:37 pm

wlasnie po to czlowiek przez 9/10 czasu stara sie podtrzymac przyjazn, zeby moc liczyc na nia kiedy jej potrzebuje.
yep, thats right :D one beer please 4 this gentleman :D
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Oct 20, 2003 5:56 pm

Hotori jesteś potrzebna! I nie waż się inaczej myśleć! Pamiętaj, nawet jeśli Ci się tak wydaje, i wszystko podtrzymuje Cię w tym przekonaniu, to nie jest prawda, tylko lekkie załamanie (sama to przeżywałam). Piter, dobrze gadasz :wink:
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Oct 20, 2003 8:51 pm

kochani dzięki...
Maxel, piter...chłopcy jesteście kochani ...nie wiem dlaczego tak się czuję, ale bardzo mi zle...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Mon Oct 20, 2003 9:46 pm

Hotori nie tylko tobie jest zle ... :? niewiem czy ty czujesz to samo co ja ... to uczucie przypomina mi taka bezradnosc ... :( a co do forum tu napewno cos sie zmienilo, moze to jest zwiazane ze zmianami wprowadzonymi przez {o}... sam juz niewiem ... a teraz najwazniejsze Hotori jestes potrzebna temu forum bez ciebie to napewno niebedzie juz to samo ... :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Oct 20, 2003 10:13 pm

nie no...wzruszyłam się naprawdę. Chciałam powiedzieć, ze może mam takiego doła, bo już dużo osób odeszło. Kwiatek, nephit :shock: :cry: (nie wiedziałam). Ale zaraz...kwiatek chyba nie odszedł na Amen ? Przecież nic nie powiedział...a kree ? Jego nie ma od zarania dziejów !
Chłopcy-Maxel, piter, Ramzes-powiedzcie, że wy mi tego nie zrobicie, i nie odejdziecie !
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Oct 20, 2003 11:28 pm

i'm not going anywhere... 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 21, 2003 12:05 am

Hotori :D a mnie też troche kochasz,co :?:
Co do kree to ktoś kiedyś napisał komentarzach do jakiegoś newsa na xcomie że Kree nie żyje... :shock: :cry: nie wiem czy to prawda czy tylko kretyński żart...ale jednak go nie ma.... :cry:
Nephita wywiało nie wiadomo dokąd....nie żebym była wrażliwa (jestem przecież zepsuta do szpiku kości),ale brakuje faceta... :cry: Kwiatuszek chyba sobie chce troche od nas odpocząć...ale się porobiło..... :cry:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 21, 2003 12:14 am

Nigdzie nie odejde 8) Dwa lata temu bylem na komnacie... ale tam sie wszystko zmienilo i nie nadazylem za tymi zmianami. teraz jest inaczej bo jestem juz tak jakby przywiazany ;) do tego miejsca :D Co do Nephita... nie wiem gdzie sie Ziomal podzial, mam nadzieje ze kiedys jeszcze zobacze jego Garfielda paszcze na tym forum :D A Kwiatka widzialem ostatnio na forum... kilka dni temu, widac nie mial czasu sie wpisac gdziekolwiek. Ale takie juz czasy :(
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Tue Oct 21, 2003 8:21 am

Ja też mam czasami takie odczucie, i to nie tylko jeśli chodzi o forum. Mam wrażenie jakby nikt nie zwracał na mnie uwagi, jakbym nie była potrzebna :(
Ale ty Hotori NIE WAŻ SIĘ TAK MYŚLEĆ :!: :!: jesteś nam potrzebna. I to bardzo. Piękne wiersze, ff no i przede wszystkim SAMA TY. Dajesz nam dużo z siebie, dużo wnosisz na forum. Wszystcy Cię potrzebóją tylko jeszcze o tym nie wiedzą :wink: A więc głowa do góry :!:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Oct 21, 2003 11:50 am

Hotori sisquś nie waż sie tak anwet myśleć!! Co ja bym zrobiła bez twojej obecności na forum?? Ty wogóle jesteś podporą tego forum, jednym z najważniejszych filarów!!!

Powiem ci, ze chyba każdy z nas czasem przeżywa coś podobnego, może kilka dni odpoczynku od forum, stronek itp. pomogłoby? Mi czasem pomaga. Ale nie odchodź. NIkt tak jak ty nie potrafi pięknie wyrażać uczuć, często może nieświadomie opisujesz to co wiele z nas czuje, ale nie potrafi tego powiedzieć, napisać.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Tue Oct 21, 2003 12:59 pm

no nie Hotori, ty też ? i widzę że inni również włącznie ze mną przeżywają jesienną depresje, więc hotori przyjmij do wiadomości , że to normalne w tym czasie, o tej porze roku, przy braku słońca i ogólnej by się mogło wydawać beznadziejności, to przejdzie nam wszystkim, a tobie pierwszej :D po tych wszystkich wyrazach sympatii jakie otrzymałaś, bez ciebie forum już nie będzie takie samo, zacytuję innych - jesteś filarem tego forum, a zmieniac wszystko się zmienia, czasami na lepsze :wink:
i wydaje mi się że nikt więcej forum nie opuści - a piter i ramzes na pewno, gdzie indziej takby się "rozerwali" jak nie tutaj :wink:
tak więc głowa do góry, :D :D jesteśmy z tobą :D :D i nam jesteś potrzebna
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Tue Oct 21, 2003 2:46 pm

Hotori napewno nie odejde dopuki ty tu jestes ... :wink: :P
i mam nadzieje ze ty tez nieodejdziesz z tego forum trak jak Nephit i
Kwiat (co do Kwiata to on chyba nieodzeedl tez go widzialem na
forum :) ) Hotori zostan tu razem z nami ... :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Oct 21, 2003 4:08 pm

Hotori, każdy ma takie chwile, gdy wydaje mu się, że naprawdę nigdzie nie pasuje. Bez żadnego powodu, bez niczego, wchodzi się na forum, czyt a się wypowiedzi, ale ma się poczucie pustki... Skąd ja to znam :wink:
Bogu dzięki, że to przechodzi...
Trzymaj się cieplutko Hotori i pamiętaj, że zawsze jesteś tutaj potrzebna...
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Oct 21, 2003 6:36 pm

To chyba dobre miejsce, żeby sobie ponarzekać?
Ramzes wrote:a co do forum tu napewno cos sie zmienilo, moze to jest zwiazane ze zmianami wprowadzonymi przez {o}... sam juz niewiem
No tak - już nawet tutaj udziela się pogląd, że wszystko, co złe, to wina władz :?

Pamiętam, kiedy Forum raczkowało, kiedy Nan pisała 50 postów dziennie. Pamiętam spór z komnatą, na końcu którego zostałem adminem na dwóch 'konkurencyjnych' forach. Pamiętam życzenia świąteczne w komentarzach na xcomie, usuwanie spoilerów przy newsach o kolejnych odcinkach, wielkie oczekiwanie na trzecią serię...
I dzisiaj czuję się zmęczony. Codziennie doglądam to miejsce, czytam Legendy Kamiennych Komnat i inne ciekawe tematy. Ale też ciągle jakieś posty usuwam, gdyż moderatorzy tego nie robią. Patrzę na pojawiające się raz po raz kłótnie. Jak znikają różne osoby. Jak pojawiają się ciągle nowe, wśród nich - takie, które nic nie piszą, takie, które piszą nic i najmniej takich, które piszą... Patrzę, że jest tutaj kilka osób, które były z nami od początku i jeszcze wcześniej. I widzę, że jedna z tych osób mówi, że czuje się niepotrzebna.

Czy wiąże się to z tym, że forum się zmieniło? Może zaczyna przytłaczać swoją wielkością? A może zaginęła tutaj ta 'magia' czerpana z serialu? Może pozbawieni baterii wyczerpujemy się?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Oct 21, 2003 6:59 pm

{o}.. to chyba oczywiste, ze nie mozna gadac o czyms przez kilka miesiecy bez przerwy i nie znudzic sie tym. to musialo kiedys nastapic - badzmy szczerzy - to juz jest forum roswell tylko z nazwy. z roswell ma wspolnego tylko tyle, ze skupia ludzi, ktorzy lubia ten serial. przeciez o rozmawiamy o nim wylacznie w kategoriach klaty Maxa... ale to nie zmienia faktu, ze mozemy sie tu swietnie bawic...
nie sadze, zeby forum przytlaczalo... ja tu wpadam pare razy dziennie, i nie powiem, zeby wiele czasu zajmowalo mi przejrzenie wszystkiego co mnie interesuje...
mysle, ze to forum umrze smiercia naturalna kiedy stali bywalcy sie znudza (no chyba, ze polsat jeszcze raz pusci roswell)... ale to jeszcze troche potrwa.. 8)

magia..? :?

ps: nie sadze, zeby Ramzes chcial narzekac... to obiektywny fakt, ze wprowadzasz zmiany, ale wydaje mi sie, ze nikt nie ma o to do Ciebie tak na serio pretensji... jesli o mnie chodzi, to wyobrazam sobie robote jaka codziennie odwalasz - wiem ile to zajmuje czasu... i doceniam to.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Tue Oct 21, 2003 6:59 pm

{o} nie chcialem napisac ze to win wladzy ... :wink: tylko
poprostu kiedys pisalo sie bezsensowne bzdety w kazdym
temacie a teraz juz sie tego nierobi ... :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests