Etoile I i II

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Feb 26, 2004 6:51 pm

DZIĘKUJEMY LIZ ZA NASTĘPNY ROZDZIAŁ!!!:)
Tak chciała go znaleźć i jednocześnie tak chciała tego spotkania uniknąć
Chciał ją bardzo spotkać i jednocześnie piekielnie się tego obawiał
I nikt z nich nie wie, że to już się stało...Że ten niekulturalny chłopak w pizzeri jest tym małym Rathym...Że ta skryta brunetka, towarzysząca wrzaskliwej i histerycznej blondynce, to właśnie Lizzy...Tragiczne, a jednak typowe dla przeznaczenia (dzięki Liz za przetłumaczenie słówka), które uwielbia płatać takie figle... Aż płonę z ciekawości, co będzie dalej! :D
gwarantuję, że Maria nie bedzie odbijać Ratha
Faktycznie, chyba go nie polubiła, hehe...ale...kto się czubi, ten się lubi :roll:
W związku z takim a nie innym rozwojem sytuacji powstrzymam się od gryzienia :lol: Więc bez obaw, nikomu się krzywda nie stanie...no chyba, że każesz nam czekać na kolejną część niebywale długo, to wtedy... pomogę Hotaru w tym :tomato:

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Thu Feb 26, 2004 7:44 pm

_Liz to było świetne. Ale miało jedną wadę ........ Jaką? Było za krótkie. Dodaj szybko następną część. Plizzzz.
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Feb 27, 2004 9:09 pm

Jedzenie dobre na wszystko, tylko czy pomoże mi w czekaniu na następną część? Oj chyba nie. Mimo że rozdzialik dość krótki bardzo szybko wczułam się w jego nastrój. Potrafisz pisać zwięźle, ale przy okazji bardzo obrazowo. Po prostu widzę poszczególne sceny, jakbym była przy ich kręceniu (nie wiem czemu, ale tę historię widzę właśnie jak sceny z filmu, krótkie ale precyzyjne).
Co dalej?

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Feb 27, 2004 9:17 pm

Co dalej? A dalej kolejna część. Akurat powstała dzisiejszego dnia...


ETOILE III
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Feb 27, 2004 9:34 pm

Co za szybkość w odpowiedzi!!
Podobają mi się te nowojorskie klimaty. I oczywiście nasi kosmici! Czekam tylko na moment, kiedy Rath i Liz się spotkają. W jakiej scenie to umieścisz i jak opiszesz. Jestem bardzo tego ciekawa. Choć z drugiej strony, pewnie ta scena sugerowałaby koniec opowiadania, a tego nie chcę, więc nie śpiesz się może tak z tym spotkaniem. Stopniuj napięcie, doprowadzaj nas do szewskiej pasji (chodzi mi o ciekawość), ale nie kończ za szybko.

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri Feb 27, 2004 11:18 pm

ja też jestem ciekawa ich " właściwego " spotkania :wink: i wcale nie myślę że miałoby to oznaczać koniec opowiadania, przecież jak się spotkają to nie wyznają sobie od razu miłości, (nie widzieli się przecież 13 lat) i każde z nich myśli że to drugie kogoś ma :roll:
(jest moje ulubione opo i to nawet dwie części :cheesy: :cheesy: dzięki _liz)
Czytaj między wierszami...

Guest

Post by Guest » Sun Feb 29, 2004 2:14 am

_liz You Are The best!!! 8) Opowiadanko wspaniałe! Z niecierpliwoscią czekam na dalsze części! :cheesy:

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sun Feb 29, 2004 7:25 pm

_liz pisałam ci już, że cię uwielbiam? Pewnie tak, ale napisze to ponownie: uwielbiam cię i twoje ff :P Etoile jest bardzo cieplutkie i wzruszające, przynajmniej dla mnie. Nawet Loonie ma w sobie coś ludzkiego. :wink: Nie mogę się doczekać spotkania Ratha i Liz. Pospiesz się i nie trzymaj nas w niepewności! :twisted:
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Feb 29, 2004 8:25 pm

Hmm... dzięi wam za dobre słowa itd. Skoro tak nalegacie to będę dzisiaj wspaniałomyslna (2 odcinki Niebezpiecznych Związków i Pamiętnika) i tutaj też wam dam kolejny kąsek. Proszę bardzo:

ETOILE IV
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Feb 29, 2004 8:31 pm

No no no.... ciekawe co powie Rath jak zobaczy swoją Etoile... Ciekawe... Liczę na to, że jutro wrzucisz następną część. I chyba nie tylko ja :D

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sun Feb 29, 2004 8:31 pm

A już miałam wychodzić, ale dobrze, że tego nie zrobiłam. :cheesy: Dzięki za kolejna część Etoile Mnóstwo całusów! A teraz znów na ciebie nakrzyczę: jak smiesz przerywać w takim momencie? :evil: Nie ładnie Liz, nie ładnie. Więc dojdzie do spotkania. Aż mnie ciarki przechodzą... jak ty to sobie wyobraziłaś? Padną sobie w ramiona? Zdziwią sięna swój widok? Stwierdza, że to tylko zbieg okoliczności? I co na to cała reszta? Zan, Maria, Ava, Loonie? Liz błagam cię zamieść szybko dalszą część, bo nie wytrzymam... Pliiiiis!
Image

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Sun Feb 29, 2004 10:04 pm

SWIETNE OPOWIADANIE!!! MA W SOBIE COS TAKIEGO... HMMM... PORUSZAJACEGO...

HEH... WLASNIE ZACZELAM SIE ZASTANAWIAC DLACZEGO DOPIERO TERAZ TRAFILAM NA TEN TEMAT.. NO ALE PRZYNAJMNIEJ MOGLAM SIE DELEKTOWAC NIE NAGANNIE MALA ILOSCIA TEKSTU :cheesy: NO ALE PRZERYWAC W TAKIM MOMENCIE??!!! NIELADNIE OJ NIELADNIE
_LIZ WRZUC JAK NAJSZYBCIEJ NASTEPNA CZESC PROSZE!!!!!!

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sun Feb 29, 2004 11:18 pm

teraz on zobaczy wisiorek i ja rozpozna :cry: :cry: to łzy szczęścia
a te słowa to moja nadzieja
ja tez chcę dalej, ale dzięki za to :uklon: juz nie mogłam się doczekać :cheesy:
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 01, 2004 12:01 am

Spotkanie w kanałach...Kto by się spodziewał, że Liz - gnana nieświadomie przez los - zawędruje aż tam, by paść w ramiona swojego Rathy'ego...A może wcale do spotkania nie dojdzie? Jeszcze wszystko może się zdarzyć...Moze Rath wyszedł akurat na małe "polowanko" po NY? :roll: Urwałaś w takim momencie, że aż chciałoby się kogoś :tomato: ... :twisted: Ale wybaczam - bo ten zabieg stopniuje napięcie i sprawia, że na kolejną część będę czekac z wypiekami na twarzy, przez cały czas zastanawiając się, co też takiego może się zdarzyć...jak zachowa się Liz...jak Rath...I czy w ogóle siebie poznają? Moze dzięki wisiorkowi...Eh, jaki ten los kapryśny!
Last edited by lizzy_maxia on Mon Mar 15, 2004 3:18 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Mar 01, 2004 12:19 am

Z kolejnym odcinkim musisz się pospieszyć _Liz, bo zostawiłaś wielki niedosyt kończąc ten w tak ważnym momencie.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Mar 01, 2004 3:28 pm

Eh dziewczyno, co ja z tobą mam? A raczej z twoim ff! Ostatnio w rączki wpadało mi mnustwo opowiadań, a Etolie gdzieś między nimi się chowało. No i dziś, kiedy przeczytałam już wszystko, co chciałam, przed lekcjami zerknęłam na forum. Tak się wciągnęłam, że spóźniłam się na pierwszy autobus i nieomal na następny! Co więcej byłam tak zdeterminowana, że postanowiłam sobie, iż jeśli nie uda mi się przeczytać wszystkich dostępnych części to będę musiała poświęcić dzisiejszą pierwszą lekcję. Niestety osttnią część skończyłam "na styk" i zamiast delektować się kolejnymi częściami, pozostało mi wyruszyć do szkoły. Byłam baaaardzo zła, ale nie dlatego, że musiałam tam iść, tylko dlatego, że skończyłaś w takim miejscu, że miałam ochotę urwać ci głowę. Albo nie... może lepiej pomóc ci w wykonaniu sepuku ? :twisted: No nie, to żart oczywiście :) Ale jeśli się nie pospieszysz z następną częścią moje czarnowidztwo może się już wkrótce spełnić.

P.S. No i jak to zrobiłaś że zachwyciłam się polarkiem? Jak do tej pory udało się to jedynie RosDeidre!

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Mon Mar 01, 2004 4:31 pm

Hmmm... a wiecie, że moge was troche zaskoczyć, bo scena przywitania wcale nie jest zbyt obszerna i wylewna, chociaż pewnie sie takiej spodziewaliście. Cóż...powiedzmy, że miałabyć bardziej realistyczna, a watpię aby w rzeczywistości ściskali się dwie godziny, płakali itd. życie biegnie dalej (ale troszkę przytulania będzie :roll: ) Olka czuję sie wyróżniona tym, że spodobało ci się to polarkowe opo. Ale mówiąc szczerze to nie wiem dlaczego, to nie był ukryty zamiar :haha: Tak mi sie napisało i tyle... Ale nie chce mieć na sumieniu, że spóźniacie sięprzeze mnie do szkoły! :twisted: Nie ładnie (a właśnie, że ładnie - tam wam takich opo jak tu nie dadzą :wink: ) A teraz przechodzimy do dalszej części, czyli kwintesencja - spotkanie.

ETOILE V
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Mar 02, 2004 1:06 am

Aaaaa! Jeszcze nie czytałam, ale musiałam dać upust mojemu zadowoleniu! Cały dzień chciałam się dostać na forum a tu klops. A teraz jest już 8 po dwunastej i jakoś mi się odechciało spać. Przeczytam, ale ocenę dam jutro. Muszę się z tym przespać ;)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Mar 02, 2004 1:25 am

Kurczę, nie mogłam się doczekać do rana :mrgreen:
Super, ale tak jak się spodziewałam... Ta część przyniosła więcej pytań niż odpowiedzi. No i wreszcie pojawił się Kivar. Kolejna postać zaraz po Maxie i Liz, która w serialu lubiałam najbardziej. Zawsze mnie intrygował!
Scena spotkania Ratha i Liz była bardzo realistyczna... Spodziewałam się czegoś innego, ale nie ma się czemu dziwić skoro jestem zapaloną dreamerką. Jestem na wskroś przesiąknięta romantyzmem i przynajmniej raz dizennie nucę pod nosem "all you need is love" :)
Chyba się nie doczekam na kolejną część!
P.S. Zan staje się coraz bardziej ciekawą postacią...

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Tue Mar 02, 2004 10:14 am

oto moje odczucia po przeczytaniu tej części, najpierw : :cry: :cry: (ze szczęścia), potem :cheesy: i :haha: , a potem.... :evil:
jak mogłaś nie napisać co dalej działo się z Liz i Rath'em :roll: , a co mnie tam jakis Zan interesuje :roll: (jak ktoś chce to może to zmazać musiałam sie wyżalić :wink: )
bardzo dziękuję za tą część :Wreszcie sie spotkali :!: :!: :!:
Czytaj między wierszami...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests