Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Mar 06, 2004 3:45 pm

Elu, wielkie dzięki za stronkę! Każda stronka związana z Jasonem automatycznie trafia do moich ulubionych stronek, ta także :cheesy: Jest świetna - a wywiad wspaniały :D
Ja też wolę Jasona z krótkimi włosami, coś jak 4AAAB i Control. Ale i tak już jest lepiej :P

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Mar 06, 2004 4:52 pm

Ależ Aniu możesz posłuchać jego głosu i śmiechu jak wejdziesz na stronę do której podałam link
Wiem Elu, byłam tam. Nabijałam sie tylko trochę z dziewczyn z f4f które zawodziły "ach jak ja już stęskniłam się za jego głosem"...tak jaby nie było 62 odcinków Roswell, żeby sie tym napawać 8)

Która normalne przedstawicielka płci żeńskiej oglądając Roswell gapiłaby sie na jakieś głupie buty, mając przed nosem TAKĄ twarz i oczy? 8)
Zwróciłam na nie uwagę tylko raz- oglądając takie zdjcie z "BIY" na którym Michael z Maxem siedzą na ławce zziajani po meczu...więc zlustrowałam ich od stóp do głów :mrgreen: czyniąc rozmaite porównania 8) ...no cóż taka kobieca wada...i stwierdziłam " o jakie J. ma fajne buty i takie nieduże" ( w porównaniu z Brendanem :roll: ). Natomiast te są straszne :wink: przypominają mi buty mojego brata, przez które zawsze zaliczam glebę wyłażąc z mieszkania.
Nie lubiłam fryzury Maxa z Control....dziewczyny na stronie Deidre odkryły zdumiewające powiązania pomiędzy stylem ubierania Maxa, jego fryzurami a zachowaniem...fryzura bez kosmyków na czole= zły Max 8)
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sat Mar 06, 2004 11:24 pm

Na początek coś dla wszystkich Jasonomaniaczek:

Image

I fanart, który zaparł mi dech w piersiach...

Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Mar 07, 2004 12:08 pm

Pierwsze zdjątko jest genialne :D A fanart rzeczywiście świetny. Od razu trafił na mój komputerek :P

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Mar 07, 2004 12:51 pm

Luki, Ty u nas ? :shock: Świat się przewraca, nie żebym coś miała przeciwko, wręcz przeciwnie, miło nam i jeszcze ta niespodzianka, fanarty Maxa -Jasona z kosmykami na czole. Pewnie w odpowiedzi na nasze bredzenia z Lizziett na temat jego wyglądu i oczywiście gamy wszystkich fryzur, w których go lubimy mniej lub więcej... :D
Moim faworytem jest jego uczesanie w Miracle - w szpitalu...podobną miał także w szpitalu w Blood Brothers. Ile bym dała żeby go jeszcze takiego zobaczyć. Aniu, tam także miał loczki na szyi :lol:
A przyglądając się jego prawej ręce, nie natknęłaś się na dyskusję na temat tej słynnej obrączki na prawym ręku ? Kiedyś widziałam ją u niego zawieszoną na łańcuszku, na szyi. A więc to coś dla niego drogiego...

A tu nasze ulubione fryzurki Maxa/Jasona :P

Image

Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Mar 07, 2004 1:41 pm

Bywałem tu już kilka razy, więc nie wiem, czemu wywołuję takie zaskoczenie. Do ciekawej dyskusji zawsze przyciąga...

Zamiast obrączki mam coś, o czym dyskutowano tu kiedyś bardzo gorąco. Mianowicie... kolczyk! Tak, proszę spojrzeć poniżej, to nie żaden fotomontaż.

Image

A jeszcze odnośnie kosmyków na czole... Proszę wziąść głęboki oddech i nie ...

Image

... mdleć :? Wiedziałem że tak będzie... co on robi z tymi kobietami?!... Siostro... tutaj szybko!...i tlen proszę przynieść (wyciemnienie)...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Mar 07, 2004 2:31 pm

Widziałam Luki, że bywasz ale widocznie za rzadko bo czasem brakuje nam tchu jak zjawia się ktoś tak niespodziewany. :cheesy:
A co do kolczyków, owszem widziałam że nosił jeden w Rittes of Passage, no i te słynne dziurki po nich w serialu. Ale zdecydowanie wolę go na drugim zdjęciu, ma wyraz twarzy taki jak lubię...taki roswelliański :lol:
Last edited by Ela on Sun Mar 07, 2004 4:37 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Mar 07, 2004 3:59 pm

Jaka różnica między zdjęciami z planu "The Grundge" a z okładki TV Giude... To ja chyba jestem wyjątkiem, rozpływam się głównie przy tych zdjęciach, na których ma dłuższe włosy. Przykład - The Grundge - pięknie wygląda. Albo Shooting Livien... Nawet ze szramą na nosie. Albo, w końcu, Max z przyszłości...

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Mar 07, 2004 8:34 pm

Wiem, że panowie czasem tu zaglądają, ale sądziłam że generalnie zasmiewają się do łez i pukają po głowie, wczytując w te nasze głupoty 8)
Co do obrączki...podobno jest stylizowana na irlandzką, stąd domniemania o takim też pochodzeniu JB...wystarczy popatrzeć, jak wiele jest opowiadań AU w których Max jest Irlandczykiem...według mnie to niektóre jego rysy...oczy...wydają sie takie..południowe...albo trochę hiszpańskie...co uzewnętrznia sie z wiekiem. Mój brat od czasu gdy zobaczył TEOTW uparcie twierdzi, że on jest Latynosem :wink:

I mały dodatek do galerii fryzur Maxia 8) te najbardziej twarzowe.

Image

Ach te kosmyki 8) swoją droga w tym odcinku sprawiał wrażenie, jakby zleciał z księżyca. No ale taki już jego urok.

Image

co za mężczyzna :oops: przez pół odcinka zastanawiałam się, jak on wygląda pod tym skórzanym wdziankiem :oops: :wink:

Image

z tyłu, zapewniam- są loczki :wink:


Image

no i jeszcze słodki Max :P w wersji- cytując Xandera- smutny delfinek :wink:

a jeśli chodzi o fanarty Lolity Behrbuns- ten jest moim zdaniem jednym z lepszych.

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Mar 07, 2004 8:57 pm

Fanart jest fantastyczny...i te jego mroczne oczy jakby dźwigał na plecach problemy całego świata... 8)
A co ma pod tym skórzanym wdziankiem ? ...he,he mieliśmy okazję zoabczyć w TEOTW, Basted...no i na różnych fotkach. W każdym razie nie musi się wstydzić :mrgreen:

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Tue Mar 09, 2004 11:46 am

Cóż hello Image
Nie jest to moje główne pole działania ale skoro znalazłem cuś to wkleję Image
Mam nadzieję, że nikt tego przede mną nie pokazywał a jeśli tak to sorki Image
Screeny z dodatków na DVD zrobione przez taragenie
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
A skoro już przy temacie DVD to może ktoś tutaj wie kiedy, bo nie zakładam ze nieImage, to DVD wyjdzie w naszym niewątpliwie pięknym kraju ?

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Tue Mar 09, 2004 2:19 pm

Szansa pewnie jest, ale na pewno będzie to cena ze 400 zl albo i więcej :shock: Mówię to na przykładzie stereo.pl sklepu... Można tam chociażby kupić serial "24 godziny" za 420 zl, przy czym na Amazon.de ten sam serial kosztuje ok. 250... Także nawet jak Roswell w Polsce wyjdzie to na pewno nie będzie tanio. Ja proponuję jak już chcesz kupić zestaw: jakąś brytyjską stronę... Może Amazon.co.uk. Koszt ok 250 zl... Na Amazon.de jeszcze nie pojawił się Roswell na DVD, znaczy pojawił się ale jest to import z Wielkiej Brytanii- koszt też ponad 400...
Pozdrawiam
bartek

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Mar 09, 2004 5:38 pm

W Europie cenowo nie opłaca zupełnie się kupywać. Na amazon.com Roswell DVD stale kosztuje 42$ + 7$ przesyłki (idzie ok. 10 dni). 48$ x ok. 3,9 zł = 190 zł. Pod tym względem USA jest naprawdę dobre.

Są tylko dwa problemy. Po pierwsze, trzeba przestawić swój odtwarzach na region 1 lub 0. W większości DVD nie ma z tym problemu, zarówno jeśli chodzi o napędy w komputerze, jak i stacjonarne (jakby co to służę informacją na PM). Druga trudność to płatność: jeśli nie mamy karty kredytowej, trzeba słać im czek. A to trwa.

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Tue Mar 09, 2004 8:57 pm

Szkoda... ale moja mama na wakacje chyba jedzie do Wlk. Brytanii, a tam tez można kupić DVD Roswell. Chyba za ok.280 zł. Przynajmniej nie 400 :D

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Wed Mar 10, 2004 1:12 am

luki wrote:W Europie cenowo nie opłaca zupełnie się kupywać. Na amazon.com Roswell DVD stale kosztuje 42$ + 7$ przesyłki (idzie ok. 10 dni). 48$ x ok. 3,9 zł = 190 zł. Pod tym względem USA jest naprawdę dobre.

Są tylko dwa problemy. Po pierwsze, trzeba przestawić swój odtwarzach na region 1 lub 0. W większości DVD nie ma z tym problemu, zarówno jeśli chodzi o napędy w komputerze, jak i stacjonarne (jakby co to służę informacją na PM). Druga trudność to płatność: jeśli nie mamy karty kredytowej, trzeba słać im czek. A to trwa.
Luki muszę jednak wejść z tobą w polemikę. Otóż wydaję mi się, że wydanie europejskie nie jest drogie. kosztuje ok 214 zl+ koszty przesyłki ok. 20 zł. Czyli w sumie ok 230 zł. Czyli tak naprawdę 40 zł drożej niż w USA. A to tak drogo przecież nie jest. tym bardziej jak ktoś nie będzie wiedział jak odblokować sobie odtwarzacz DVD. Poza tym słyszałem, że odblokowac można odtwarzacz DVD czasowo, a nie na stałe. Nie wiem czy to tylko prawda. W ramach wyjaśnienia na Amazon.co.uk Roswell na DVD jest 25% obniżone, czyli kosztuje ok 210 zł. Czy to o wiele drożej jak ze Stanów. I tu wydaję mi się, że nie byłoby takich problemów przy płatności. I no na pewno będzie krótszy czas oczekiwania na przesyłkę... Luki także osąd pozostawiam tobie i wam wszystkim. Mi się wydaję, że to o wiele drożej nie jest. Tym bardziej funt brytyjski ostatnio spada, a przypomnę, że cały czas rósł. Dlatego jest szansa, że bedzie jeszcze taniej... :D

liz- także jak twoja mama pojedzie do Wielkiej Brytanii tyle właśnie zapłaci. Ok. 210 zł. Wydaję mi się, że to naprawde nie jest drogo. Zobaczycie wszyscy jak drogo będzie w Polsce, jeśli w ogóle wyjdzie...
Pozdrawiam
bartek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Mar 15, 2004 11:31 pm

A cóż u nas zrobiło się tak pusto? Co prawda nie ma żadnych najnowszych wiadomości o Jasonie poza mała wzmianką, że HEA bedzie pokazywany chyba w maju na Festiwalu w Sonoma Valley.

A narazie, na osłodę kilka fotek z mojego ukochanego odcinka. :P

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Mar 17, 2004 3:42 pm

ja muszę się przyznać że chociaż jestem fanką Miśka to jednak Jason w długich włosach bardzo mi się podoba, zarówno w odcinku z którego zdjęcia wkleiła Ela jak i z tego nowego filmu (nawet jeszcze bardziej niż z serialu :wink: )
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Mar 17, 2004 11:10 pm

A co powiecie na to zdjęcie :D

Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Mar 18, 2004 10:53 am

Elu nie wiem czy się tego domyślałaś, ale po wklejeniu tego zdjęcia nie mogło mnei tu zabraknąć, gdyż jest to moje ulubione zdjęcie Jasona:)))
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Mar 18, 2004 1:04 pm

no to widocznie ze mną jest coś baaaaardzo nie w porządku, ponieważ to zdjęcie wogóle mi się nie podoba :wink: za przeproszeniem- wygląda jak lump, albo jakby spędził noc w stogu siana. Z takim gęstym zarostem jest mu niedobrze...te ciuchy jakoś tak....pralki dość dawno nie widziały :mrgreen: o żelazku litościwie nie wspomnę, ale to tylko moja opinia...a tu Jason w swoich (moim zdaniem) najpiękniejszych wcieleniach 8)

Image

Image

Image

...co prawda bez kosmyków, ale i tak jest cudny- po za tym fotka uwiecznia standardową minę Maxa i standardową minę Michaela- nie mogłam sobie darować 8)

Image

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest