Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jun 04, 2005 8:57 pm

A więc jednak tatuaż...? O rany... Uwaga uwaga, pilnie poszukiwany młody mężczyzna, wiek około 30 lat, rysopis - wysoki, ciemne włosy, oczy że-się-w-nich-utop, zaginął gdzieś w Stanach... GDZIE ON JEST?! Ten normalny, który nie pozuje do jakiś artystycznych sesji, które mają stanowić klucz do kariery, który nie ma miny księcia, który machnął sobie tatuażyk (nawet i tak "słodziutki" - zawsze byłam ciekawa, jak to interesująco wygląda np. 50 lat później). Jason z tatuażem, niemożliwe, nie wierzę własnym oczom. Pauza. Replay. Jason z tatuażem.
Jestem pod wrażeniem, do niedawna w moim wyobrażeniu Jason i tatuaże to dwa przeciwstawne bieguny... No nie. Jeszcze skończy cały wytatuowany jak... nie jak mój kochany Colin, ale jak Jakub Paganel :wink:
Tych krzaczków to istotnie jakby nieco za dużo w stosunku do literek, ale co tam :P

No co ja poradzę, że mi się nie podoba - mogę sobie ponarzekać, bo to i tak na nic nie ma wpływu, nie? To sobie ponarzekałam.
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Jun 05, 2005 5:04 pm

O-M-Ó-J-B-O-Ż-E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jason ma tatuaż...................
Jason ma tatuaż...................
Jason ma tatuaż...................

Zacięła mi się płyta......... To nie możliwe przeciez to 2 różne........... ja wiem.... zjawiska... O Czizes krajst!!!!!!!!!!!!!!!! Dobra idę w swym zaciszu przeanazliowac to czego się dowiedziałam...... i zdecydować czy jestem za czy przeciw............. Oh WOW........
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Jun 05, 2005 6:31 pm

a mnie to nie rusza :? Fajnie ze ma, a jak by go nie miał też by było ok ...
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Jun 05, 2005 6:36 pm

Tak na 99%. Nie na sto, ponieważ kilka lat temu, Jason zapytany, czy zrobiłby sobie tatuaż zdecydowanie odpowiedział, że nie. Dodał, o ile się nie mylę, że jego mama zawsze powtarzała mu by tego nie robił. Ale, jak wiemy ludzie się zmieniają. Wiemy, że Jason jest zafascynowany kulturą japońską. Osobiście nigdy nie miałam poważnych przesłanek, by takie cudo sobie przyprawić, ale tak coś mi się wydaje, że chciałabym w wyjątkowy sposób upamiętnić spełnienie moich marzeń, czyli wyjazd do Japonii. I tam, na miejscu, kiedy zachwycałabym się pięknem Kraju Kwitnącej Wiśni - tatuaż raczej nie wydałby mi się czymś złym. Więcej - stałby się idealną "przypominajką" tych wspaniałych dni. Bo tak to jest z fascynacją, że kiedy jej człowiek doświadcza, nawet najbardziej szalony pomysł może się urzeczywistnić. Podobnie mogło być w przypadku Jasona, który podczas wywiadów wręcz pałał miłością do Japonii. Czemu oczywiście się nie dziwię :haha: I z tego powodu wybaczam (o ile ten 1% się potwierdzi ;) )

>> wtorek 7 czerwca | 14:41 <<

Pojawiły się kolejne zdjęcia Jasona z 'czarno białej' sesji. Na foum Media Blvd albo FF znajdziecie mniejsze wersje. A pod tym linkiem większe (szukajcie mniej więcej w środku) Nie wrzucam ich, bo nie mam czasu :cry: Lecę do nauki. :?

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Jun 07, 2005 11:05 pm

http://www.angelfire.com/tv2/gaby7tvm/L ... Quote_.jpg

Jasona tu mało, ale zauroczyło mnie to zdjęcie... Może już widziałyście...Tylko link, bo obrazek nie chciał wejść :roll:
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Jun 07, 2005 11:09 pm

http://www.angelfire.com/tv2/gaby7tvm/M ... amily2.jpg

A to jest mistrzostwo świata :hearts: Miła odmiana po tatuażach i negliżach w kiepsik guście 8)[/img]
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 07, 2005 11:49 pm

Nie widać :( Pojawia się tylko stały obrazek z angelfirecom. Może wrzuć je na photobucket.com Na głównej stronie w polu USERNAME wpisz 'roswellpublic". Hasło brzmi tak samo. Jak załadujesz zdjęcia pod nimi pojawi się ares url i już będziesz mogła wkleić te obrazki tutaj :D

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 08, 2005 12:58 am

Równie interesujące można obejrzeć na stronie: http://www.theddd.net/Artistindex.html , wśród których jest mój ulubiony:

Image

A z kolejnych zdjęć z sesji czarno-białej, jedno zasługuje na specjalne wyróżnienie. Co prawda brakuje mi na nim tak charakterystycznego dla J. ciepła w oczach, ale jest niewątpliwie interesujące.

Image

No i aktualny fanart niejakiej rebelle

Image

A korzystając z okazji, połamania nóg i rąk na egzaminach, dziewczyny. Trzymamy mocno za Was palce. :gl: :gl: :gl:
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 08, 2005 9:03 am

Tak, tak! To w kraciastej bieliźnie to chyba z tej samej serii co te, które chciałam wam pokazać! Jak ci ludzie to robią?? Wygląda jak zdjęcie malowane pastelami...Piękne.

Image

Image
Próbuję i próbuję... Może teraz się uda :roll:
W każdym razie Elu śliczny ten ostatni art. Szkoda, że cała sesja nie była utrzymana w tym klimacie :cheesy: A to zdjęcie z serii "swetrowych" powalające, można zupełnie stracić głowę, ale rzeczywiście on ma na nim jakieś zimne oczy... A że do jego twarzy takie spojrzenie moim zdaniem nie pasuje, to zakwalifikuję zdjęcie do tych, które wielbię platonicznie :wink:
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 08, 2005 2:02 pm

Widzę, że Ola zadbała jednak, aby moje arty znalazły się na właściwym miejscu...Dziękować, jak to mówią moi znajomi 8)

Pierwszy mi się z opowiadaniem "Uphill Battle", a w każdym razie z okresem, w którym to opowiadanie się rozgrywa. To chyba przez fryzurę Liz i ten kołnierzyk...

Drugi przyprawił mnie niemal o łzy zachwytu. Miłosna sielanka: spokój, czułość, rodzina. Nienajlepsze zdjęcie Jasona, ale całość dopracowana do perfekcji. Powiększyć do A0, w antyramę i nad łóżko w sypialni...

==============================================
Po edycji: Olka, ty diable... Już tłumaczę skąd wzięła się pomyłka. Zedytowałaś również post Eli, więc pomyślałam sobie, że to ona robiła porządki :twisted: W sumie powinnam załapać, że zdjęcia too Twoja domena i Ty się w tym panoszysz :twisted: Jak widać mój tok rozumowania był prawidłowy, ale jednak błędny 8) Dziękuję zatem jeszcze raz :cmok:
Last edited by caroleen on Wed Jun 08, 2005 3:10 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 08, 2005 3:01 pm

Zmień E na O i już będzie jasne, kto się przy pokazaniu fanartów w całej okazałości bawił :wink:

Rzeczywiście są piękne. Żałuję jednak, że na tym pierwszym tak mało widać Maxa. Ale mimo to, należy on do moich ulubionych. Jest jeszcze taki jeden fioletowy, na którym Liz ma skrzydła, ale teraz go nie znajdę, bo mam taki bałagan na dysku, że... no właśnie, że nic znaleźć nie mogę :?

=========================
Po edycji: Zostało ci przebaczone :haha:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 08, 2005 7:52 pm

Caroleen, dla rozsmakowania się w fanartach, zwróć uwagę na twórczość cosmicdream, która stosując przeróżne techniki uzyskuje przepiękne efekty. Szczególnie ukochała Maxa, jego arty stonowane, w ciemnych tonacjach, zachwycają. Doskonale uchwyciła charakter tej postaci, jej ból, piękno, tajemniczość i romantyczną naturę.

http://cosmicroswell2.homestead.com/fanart.html

A oto próbka kilku z nich:

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by Ela on Wed Jun 08, 2005 8:11 pm, edited 2 times in total.
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jun 08, 2005 8:08 pm

Ooo, wraca stary, dobry wizerunek Jasona... I bardzo dobrze :hearts: Cosmicdream należała do moich ulubionych twórców obrazków. Tak samo Redhawk. Kiedyś ogromnie mi się podobały ich dzieła, a zwłaszcza te robione a la obraz - z wyraźną fakturą. Potem dopiero rozsmakowałam się w rozbielonych cudach Josephin aka maxandlizbeliver...
To trzecie od końca jest wręcz wymarzonym wizerunkiem Maxa na Antarze, a to przedostatnie - czy pamiętacie Legendy Kamiennych Komnat Leo? Przecież to jest jakby do tego stworzone...
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Jun 08, 2005 8:42 pm

Rzeczywiście arty cosmo mają coś w sobie może nie ukazują nam pięknej palety barw ale za to ukazują inne bardziej ważne rzeczy.
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Jun 08, 2005 9:20 pm

Aż się łezka kręci w oku od tych wspomnień... achhh stare, dobre, czasy. Człowiek nie mógł się doczekac, żeby znów usłyszeć głosa Jason'a (za głosem lektora) i chciał obejrzeć nowy odcinek Roswell........ łeeeeeeeee
"Gdzie się podziały tamte odcinki? Gdzie się podziało naszeeeeeee Rosweeeeeeell?" blah coś nie wyszło...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jun 10, 2005 12:26 pm

Mamy nowe zdjęcia Jasona z planu D-WAR Image. Kurczę, chyba nie doczekam się tego filmu. Chciałabym zobaczyć znów Jasona na ekranie. Może sobie Kroniki Portowe obejrzę, albo Roswellka. Można też poczekać do sierpnia, kiedy to na DVD zostanie wydany u nas The Grudge :roll: Eee, chyba powrócę do ukochanego Maxa Evansa :D A tymczasem, enjoy girls :arrowd:
Image
Image

Acha. Na FF Soop zrobiła całkiem ładny fanarcik. Chociaż Jason na zdjęciu wygląda, jak... właściwie to on nie wygląda ;) No, ale ogólnie dziewczyna się postarała.
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Jun 10, 2005 12:49 pm

Olka, halo, a gdzie w tej filmografii SL? Nie będzie u nas? :cry: No i HEA też pominęłaś. Ja nie jestem na czasie, szczerze mówiąc jakoś w ogóle zapomniałam kiedy i gdzie te filmy wchodzą, więc prosze mi wybaczyć, jeśli pytania są nie na miejscu :oops:

Ależ ten facet jest przystojny... I ten cień zarostu... :hearts:
Z doświadczenia strzelam, że to jakiś 2-3 dzień bez maszynki :twisted:

A tak bardziej serio, to cieszę się, że znowu mogę Jasona oglądać w pełnej krasie bez burzy w żołądku. Jakaś jestem nienormalna, ale tak jak m.in. Nan i Maleństwo, najbardziej lubię go w stylu naturalnego chłopaka z sąsiedztwa. Żadnych udziwnień!

Elu, ten pierwszy fanart, mimo, że bardzo piękny, skojarzył mi się z Draculą. Jason pochyla się nad odsłoniętą szyją Shiri z taką miną, że tylko kłów mu brakuje :twisted: Hm.. to chyba skutki tej dziwnej sesji...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jun 10, 2005 3:12 pm

Niestety przypuszczam, że minie jeszcze dużo czasu zanim zobaczymy HEA czy SL. Albo nawet wogóle nie zobaczymy :cry: To nie są niestety kinowe hity, a takie do Polski trafiają najwyżej przez telewizję.

Jason faktycznie najpiękniej wygląda, jak chłopak z sąsiedztwa. Z dwudniowym zarostem ;) Tylko powiedzcie mi, w czyim sąsiedztwie on bywa, to się tam przeprowadzę :twisted:

A z fanartów to najbardziej podoba mi się ten drapowany, błękitno-morsko pastelowy. Opis godny sześciolatka, ech :oops: Wybaczcie, ale kilka dni intensywnie myślałam nad fizyką, więc obecnie odpuszczam sobie ten jakże męczący proces ;) Swego czasu, kiedy drukowałam gotowe "Gorzkie fusy" chciałam z niego zrobić okładkę, bo jest idealna, nie sądzicie? Ale koniec końców nabazgrałam coś sama.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Jun 11, 2005 12:45 pm

Na tym fanarcie z Shiri to on ekhmm ta fryzura jest :shock:
Ale te z D-War to so EXTRA!
Co do filmów to ja nie wierzę, że kiedykolwiek to wejdzie do Polski... Dobra idę do łóżka bo przez to zimno jestem strasznie przeziębiona. Poszła tona chusteczek, bo w tym momencie mój nos to niekończące się źródło kataru... Blehhh okropna pogoda. Na rozgrzanie zrobiłam ikonkę na chellenge. Tematyka ... no cóż powiem bez ogródek... SEX
Dorobiłam Max'a i wyszło chyba hardocorowo, ale prosto... Komentarze mile widziane :)
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jun 11, 2005 6:25 pm

Na RF 7 runda ichniejszego konkursu (rany, u nas II runda była rok temu...) i rzecz jasna twórczynie bannerków nie mogły się powstrzymać :wink: Grunt przynajmniej, że użyły do tego jakiegoś normalnego zdjęcia bez łapy w czterech literach (niedobrze mi).

Image

Na The Grundge raczej się w sierpniu nie pokuszę - otóż straszliwie, ale to straszliwie nie lubię bać się na filmach... Film akcji jasne, nie ma sprawy, ale nikt nie zmusi mnie do obejrzenia horroru. Sorry, Mr. Behr, ale zrezygnuję... No i popatrzcie, porównajcie ten szeroki i szczery uśmiech (jak również nieco zawadiacki) z tym wyrazem oczu z artystycznej sesji. Cytując moją ukochaną książkę - "Nu, zimny drań. Nu, wie pan co, a? Nu, ja nie lubię tego zimnego drania". Nu, też mi się nie podoba ten zimny drań, a na zdjęciach poniżej (tfu, powyżej...) wygląda tak swojsko... Owszem, dziewczyna się postarała z tym fanartem, ale proszę, wstawmy tam łebek kogoś innego, bo mnie ciska.

Sama nie wiem, co wolałabym obejrzeć... SL czy HEA. Chyba HEA (pardon, ale gołych pośladków już mi wystarczy). A w HEA on ma taki piękny zarost, i jest lekko zaniedbany, i te włoski na czole, i jak jest pobrudzony farbą... :hearts: No, bo zaraz trzeba mnie będzie zbierać z podłogi jak się rozpłynę. Koniec.

Olka - jak wiadomo, na ogół ma się trzech sąsiadów (zakładamy, że nie mieszka w bloku...) - z lewej strony, prawej i od tyłu :twisted: Ponieważ nieźle mu idzie z pędzlem, to mógłby mi pomóc wymalować dom. To, że malowanie domu akurat nie jest wielką sztuką akurat jest najmniej ważne...
Freja - owszem, ikonka niezła :wink:
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 20 guests