Nowości

:: Wszystkiego Najlepszego Kyle!!!

 30.4.2004 | alex
Tak. Wczoraj była rocznica śmierci Alexa, a dziś urodziny Kyla. Według moich obliczeń to on dziś kończy 20 lat (oczywiście mówię o serialowym bohaterze). W odcinku "Cry your name" (pogrzeb Alexa) dowiadujemy się, że Kyle ma urodziny. Raczej nic przyjemnego po takiej tragedii, ale mimo wszystko to jego święto, dlatego życzymy mu Wszystkiego Najlepszego z okazji 20 urodzin (domniemanych).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Conspiracies are resurrecting all over the place these days one of the pub corsenvations I had last night revolved around the JFK assassination! It came up in relation to Princess Diana's death, but the guys knew all about the Grassy Knoll, etc.Entertainment, software and home pizza delivery America's core strengths!
~wlvLIfudLrIO

"Kyle needs a woman. Kyle needs her badly. Kyle needs her tonight!"
Dla mnie Kyle był bardzo ważnym bohaterem (te jego powalające teksty...).
Tak więc wszystkiego najlepszego Kyle!!!! :*
presea

100 lat Kyle! Żebyśmy mieli szansę zobaczyć cię jeszcze raz w TV!
Emilie_N

Kyle - jako że jesteś jednym z moich ulubionych bohaterów (po pierwszej serii wyszedłeś na ludzi:P) życzę Ci ... yyy...sama nie wiem, czego można życzyć serialowej postaci? Hmm....żeby Budda wreszcie spełnił twoje życzenia ;D

Te jego urodziny zaraz po śmierci Alexa były takie smutne:((( Wyobrażacie sobie, jak on się czuł?
lizzy_maxia

Best wishes Kyle!
Ale 20 urodziny? nie 21?... zawsze mi się wydawało... nie jestem pewna że jestem w wieku kosmitów czyli w 2004 to będą 21 urodziny.... chyba że kosmici byli starsi od ludzi... no tak... rozwiązałam zagadkę wieku kosmitów!!!!!! doznałam olśnienia!!!! przecież w USA dzieci ida do szkoły w wieku 5 lat a oni się "urodzili" w wieku 6... a przecież musieli pójść do 1 klasy :D:D:D No teraz się wszystko zgadza, w związku z tą teorią Kyle obchodzi 20 urodziny :D
Happy 20th birthday Kyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem genialna ;)
Kes_ALF

No właśnie Kyle Sto Lat z okazji dwudziestych urodzin!!!!!
Popieram cię roswelloholiczka: gosiek nie bluznij111 Dla mnie Kyle jest tak samo ważny jak pozostała siódemka naszych ukochanych bohaterów.
Tess

Jak to Kyle nie był [chociaz tylko dla ciebie] nikim ważnym?! Gosiek, nie bluźnij!!!I, tak a'propos, właśnie miałam o tym przypomnieć;)
roswelloholiczka

Chodź nie byłeś dla mnie nikim ważnym Kyle to STO LAT!!! Trzeba byc miłym !!
gosiek