Nowości

:: Nowy film z Colinem wkrótce

 27.4.2004 | BAKLO
Ariel Vroman wyreżyseruje niezależną produkcję "RX Sin Receta", w której w rolach głównych wystąpią Eric Balfour, Colin Hanks i Lauren German.
"RX Sin Receta" koncentruje się na zdesperowanym, pozbawionym środków do życia młodym człowieku (Balfour), który postanawia wraz ze swoją dziewczyną (German) i najlepszym przyjacielem (Hanks) przekroczyć granicę Meksyku i przeszmuglować narkotyki.
W obrazie wystąpią także Alan Tudyk, Ori Pfeffer i Danny Pino. Tudyk i Pfeffer zagrają dwóch mężczyzn, którzy mieszkają w Baja i prowadzą nielegalny interes. Pino natomiast wcieli się w rolę mechanika z Tihuany.
Produkcją obrazu zajmują się Andrew Zamfotis i Nicholas Simon. Autorami scenariusza są Vroman i Morgan Land. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszły poniedziałek w Nowym Meksyku (to tam gdzie jest Roswell - przyp. red.). (onet.pl)

Podziękowania za namiary na powyższą wiadomość dla "lilo".

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Great question! I've setdiud major spiritual Teachings for over 20 years, and one consistent theme is that good leaders are like shepherds they don't *push* people forward; they *follow* the people where the people need to go. I think the people are increasingly flocking together to head toward a new understanding of UFOs (whatever that might be), but this is also happening in the middle of an economic crisis, two wars, a possible swine flu pandemic, the debate about torture, the increasing clamoring for marijuana legalization, and everything else the President has on his plate right now. So I think we're getting closer to some answers, but it might need to wait a while.Great question, thanks for raising it!Dr. Deb
~WsHwGxBQdLkKhqPQa

Czemu "wyreżyseruje", "wystąpią", "rozpoczną się" ?! JA JUZ CHCE TEN FILM!!!!! TERAZ!!! =))
roswelloholiczka

supcio nie mogę się doczekać extra

Ja też już nie mogę się doczekać, mogliby się pośpieszyć i puścić go u nas.
Liz16

Rewelacyjnie!!!!!!!! Film z Colinem, jestem w siódmym niebie, a tak apropos to mogliby (na przykład na Polsacie) póścić jakiś filmik z jego udziałem oczywiście w roli głównej.
Tess

Eh....JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ!!!! JA CHCE JUŻ TEN FILM!!!! I COLINA!!!!
gosiek