Nowości

:: Jason Behr Campaign

 27.4.2004 | BAKLO
Kolejna odsłona cyklicznych już kampanii organizowanych przez "RoswellMovie.net", tym razem poświęcona Jasonowi Behrowi. Chodzi o to, aby zainteresować redakcję miesięcznika Movieline Magazine postacią Jasona Behra oraz jego nowymi filmami, z których pierwszy ma mieć premierę już w maju podczas Tribeca Film Festival. Zainteresować redakcję można oczywiście poprzez wysłanie krótkiego maila, z pytaniem, bądź wiadomością o Jasonie. Autorka pomysłu, niejaka Michelle, sugeruje, aby do wiadomości dodać datę wysłania listu (tak jak w normalnej korespondencji) oraz jakies swoje dane (np. numer komórki) w celu uwiarygodnienia naszej wiadomości.
Przykładowy list powienien wyglądać np. tak:

Dear Movieline Magazine:
What's happened to that (tu wstaw przymiotnik(i), np. wonderful) actor Jason Behr?
He stole our hearts with Roswell, but since then we've been starved for any news. I hear he's got 2 indie features in the can, and one of them, Happily Even After, will debut at the Tribeca Film Festival in May!
I keep hearing hints that he just wrapped a feature film for Sam Raimi and Columbia Pictures, co-starring with Sarah Michelle Gellar - so he could be starring in 3 movies in one year!
Any pictures? Any news? Please take pity and give us a peek - or some advance info.
Millions of his fans look to Movieline Magazine to hunt and gather news of the elusive Behr!
Podpis (ksywka, imię)
Dane kontaktowe (numer telefonu)


Maila wysyłamy na adres letters@movieline.com, w temacie wpisując np. "Jason Behr". Jeśli akcja okaże się sukcesem, to już wkrótce we wspomnianym magazynie powinny pojawić się artykuły o naszym Maxiu, pojawią się też zapewne w internecie, a więc prędzej, czy później również na naszej stronie ;). A więc do dzieła!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Mam wielką nadzieję, że to coś da! Jeszcze dziś wysyłam liścik do owej redakcji! Może nareszcie się coś ruszy! :D
~Olga

jasne że skrobnę cosik hehehe =)
roswelloholiczka

Żeby jeszcze coś dodać do wiadomości dotyczącej festiwalu w Tribeca. Będzie tam prezentowany film Jasona „Happily Even After”, który miał swoją nieoficjalną premierę na festiwalu w Sonoma trzy tygodnie temu. Został zauważony i zdobył jedną z nagród. Wtedy nie było tam Jasona (mimo rzeszy jego fanek - stąd te wiadomości) bo ktoś z organizatorów zapomniał go zawiadomić sądząc, że jest jeszcze w Japonii. Pełny obciach...Ale teraz potwierdził swoją obecność ponieważ film ma w N.Y swoją oficjalną premierę. Fotki będą bo gremialnie jadą tam oczywiście jego wielbicielki, już zapowiadające pełny reportaż ze spotkania - mają nadzieje, że się z nim spotkają tym bardziej że wiele z nich zna go osobiście, jeszcze z planu Roswell. Może i my skorzystamy.
Ela

Postaram się wysłać dzisiaj, ale chyba mi to się nie uda. Bardzo cisną w szkole. Jak mi się dzisiaj nie uda, to na pewno w piątek. Tak wogóle to jest to świetna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!
Tess

mały newsik dla was

Dzięki - news już na głównej stronie! (BAKLO)
~lilo

no można podciągnąć... szkoda, że my nie mamy takich gazet... powiedzmy z lepszej półki, które mogły by pisać o Roswell i w ogóle, ale czemu ja się dziwię???
freja

kurna, ja się chyba do nauki nigdy nie zabiorę przy takich newsach. chociaż z drugiej strony można to podciągnąć pod ustny z anglika :D
Olka

Świetny pomysł, ja już się biorę za pisanie i zaraz wyślę owy list. Mam nadziję, że akcja zakończy się sukcesem i już niedługo będą tu jakieś jego nowe fotki!!!!!!!!!!!!!!
Liz16