Nowości

:: Muzyka II

 26.4.2004 | Olka
Minęło trochę czasu... Pojawiły się nowe teledyski naszych wykonawców. Mówiąc "naszych" mam na myśli tych, których utwory mogliśmy usłyszeć w Roswell.

Nelly Furtado - to żadna nowość. Teledysk do piosenki "Try" przewija się już od około miesiąca przez większość stacji muzycznych. Jeśli ktoś z Was jeszcze go nie widział, to należy do niewielkiej grupy pechowców, albo osób, które tym aspektem się nie interesują.

Dido - Widomo, co i jak. Nie uwierzę, jeśli ktoś mi powie, że nie widział ostatnio jej teledysków. Wspominam o niej jednek z pewnego istotnego powodu. W TV pojawił się teledysk do kolejnej piosenki z krążka "Life for rent". Klipem do piosenki "Don't leave home" zainteresują się pewnie gł. panowie, gdyż jedyną osobą, jaka w nim występuje jest Dido.

Travis - O tym zespole już wspominałam w poprzednim newsie dotyczącym muzyki (news tutaj). Otóż teledysk do piosenki "Love will come through" (przypominam: kręcony na wa-wskiej Pradze) można już zobaczyć na 4fun.tv. Wystarczy wysyłać sms-a o treści KLIP 1903 na numer 7112 (1,22zł).

I to by było na tyle. Przez najbliższe 3 tygodnie (może trochę więcej) wyłączam się ze strony. Matura - no coments...

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Boom shaalakka boom boom, problem solved.
~LtXkGiZteyWfTgUl

Teledysk Travisa jest na LAUNCH-Music Videos trzeba szukać w wyszukiwarce YAHOO!.Jest bardzo duży wybór i można znaleźć dużo muzy z Roswell , ale trzeba znać wykonawcę.
Pozdrawiam
~aga

dido jest najlepsza ma świetny głos a jej płyty są wspaniałe i romantyczne jednak najlepsza piosenka to don't leave home w nie Dido pokazuje co potrafi.Tapiosenka napewno trafi na listy przegbojów
~Magda

Nie dziękuję :D i trzymam za kogo się da to trzymam kciuki!
Olka

Trzymam kciki Olka, ty trzymaj za mnie też :)
W maju mam próbne do Liceum...
Najlepszego dla wszystkich co cokolwiek piszą :)
~Mia

Połamania długopisu!!:) Niestety nie widziałam teledysku Travisa. chyba mam pecha...lub, jak kto woli, pH...:D
roswelloholiczka

Powodzenia.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widziałam ten teledysk Dido i Nelly, a trevisa nie :( nie ma tego programu :(
gosiek

chyba zapomniałam się podpisać;-(
~Liz47 (niezalogowana)

życzę połamania pióra;-P
a teledysku nie widziałam;-( nie wiem, jak wy, ale z nowej płyty Dido najbardziej podobają mi się piosenki, które nie lecą ani w radiu, ani w TV - tj. Don't leave home, choć ta też zaczęła się już pojawiać, Mary's in India, See the Sun. Tak samo ze starą płytą - Don't think of me, All you want, I'm no angel, Take my hand

Powodzena na maturze!!!!!!!!!
Nie wiem jak wy, ale ja widziałam wiele razy teledysk Nelly Furtado "Try" i bardzo mi się podoba, pioseneczka też jest super. Co do Dido "Don't Leave Home" to piosenka jest rewelacyjna (jak wszystkie), a teledysk wręcz świetny. Myślałam że nie przebije "Life For Rent", ale się myliłam na szczęście. Kto nie widział musi koniecznie zobaczyć!!!!!!!!!!!!
Tess

właśnie powodzenia w maturze . Chyba należę do tych pechowców, którzy nie widzieli tego teledysku. Trzeba to nadrobić.
Dzinks

Powodzenia