Nowo¶ci

:: ¦wiat Seriali

 19.4.2004 | alex
Dzi¶ w nowym ¦wiecie Seriali jest krótka wzmianka o Katherine Heigl. Wyst±pi ona w nowej produkcji telewizji ABC pt. "Surgeons". Akcja serialu dzieje się w szpitalu, gdzie Katherine będzie grała internistkę. Co ciekawe będzie ona grała z dyrektorem Kerschem, który grał w serialu "Z archiwum X". Jednak nie to jest prawdziwym powodem tego newsa, ale tekst: Isabel z "Roswella".
Dno. I to wła¶nie przedstawia zdjęcie.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne

postradamusZ wielką przyjemnością oddaję się sporządzonemu łojeniu inltuektealnemu tej chorej brei. Taka przemoc (intelektualna) powinna być emitowana w dzień i w noc, żeby trochę odtumanić to skapcaniałe, bezmf3zgowo zamerykanizowane społeczeństwo. Ja już nawet nic nie słyszałem o tym skisłym, kiłą cuchnącym skansenie , od lat.
~eUteCHVkrWgs

andrzejPoddałem się wazektomii pwaire dwadzieścia lat temu i nigdy tego kroku nie żałowaliśmy to był świetny pomysł! Zdjąłem z partnerki strach przed niepożądaną ciążą i odpowiedzialnośc za antykoncepcję. Żadne wahnięcia w cyklu nie stały się przyczyną stresujących wyczekiwań, przez co pożycie stało się szczęśliwsze i bardziej spontaniczne, a moje pomysły łf3żkowe chętniej przez partnerkę akceptowane, bez względu na czas i miejsce. A ponieważ nie znoszę prezerwatyw, moje potrzeby bardzo bliskiego kontaktu zostały w pełni zaspokojone. Jednym słowem po zabiegu bardzo się do siebie zbliżyliśmy. Miłe Panie! Jeśli jesteście w sytuacji rodzinnej typu wszystkie dzieci w domu , a w wieku jeszcze długiej atrakcyjności i możliwości seksualnych, to usilnie namawiajcie (a jak to robic nie trzeba Was przecież uczyc) swoich partnerf3w do poddaniu się zabiegowi sterylizacji. Trochę to kosztuje, ale koszty zwrf3cą się w postaci oszczędności na środkach antykoncepcyjnych, natomiast komfort jaki zyskacie jest bezcenny! Daję słowo, że nie ma ŻADNYCH przykrych konsekwencji dla mężczyzny, wszystko jest tak jak było (wytrysk, erekcja, itd.), może tylko świadomośc, że teraz strzela się ślepymi nabojami powoduję zwiększenie się popędu seksualnego. Zrf3bmy to dla nas i naszych kochaneczek!
~mvsukgoILfAcGbjm

kastarzynkaaCześć dziewczyny!Słuchajcie możecie być obnzorue ale ja mam 21 lat- jedno dziecko 3 roczku i nie chcę mieć już nigdy dzieci! jestem tego pewna na 100%. Jestem pewna, że zdecyduję się na ten zabieg tylko ciężko z kasą- jestem samotną matką.Myślę o tym zabiegu ponieważ zaszłam w ciąże bardzo szybko i przeszłam przez katorgii po prostu z wszystkimi, z rodziną, ze sobą. Do tej pory mam depresję poporodową choć minęło już kupe czasu i wiem, że kolejne dziecko dobiłoby mnie totalnie. Przez to, że nie mam z kim zostawić dziecka nie mam pracy, mam depresję i dziecko gdzie ja sama jeszcze dzieckiem jestem. Nie jestem skłonna do poświęceń, nie nawidzę swojego wyglądu po porodzie, nie akceptuje siebie i ogf3lnie zastanwiam się nad oddaniem dziecka bo niestety nie czuje sie dobrze w roli matki. Dziecko było nieplanowane mimo bardzo dobrego (rzekomo) zabezpieczenia. Pozostaje mi sterylizacja. Nie obchodzi mnie, że kiedyś poznam faceta, ktf3ry bedzie chciała miec dziecko. Musi zaakceptowac ze ja dziei nie chce miec! Nie rozumiem kobiet,ktf3re rodzą dzieci bo ich facet chce lub ..ich drugie dziecko się domaga- dla mnie jest to głupota- samemu trzeba czuć potrzebe. Wiem, że wiele kobiet mnie potępi za tą wiadomość ale niestety chcę być szczera. Urodziłam dziecko i nie czuje sie z tym dobrze a minelo juz tyle czasu.Widocznie nie nadaje sie do tego i widze ze krzywdze wszystkich wokol. Nie mnie jednak rodzine pewnie cała stracę jeśli zdecyduje sie na oddanie. Nie wiem, może to objaw depresji ale chyba nie.I niech nikt nie pisze: trzebabylo wczesniej myslec bo myslalam!!!! używaliśmy prezerwatywy i brałam reguilarnie tabletki antykoncepcyjne i mimo to jestem w ciązy! nigdy w zyicu nie kochałam się bez niczego!
~Marcos

I am 27 years old and started smknoig at the age of 17. I stopped when i was 19 to the age of 20 (roughly 12 months) then i relapsed and didnt quit again until i was 25. I quit for about 10 months the relapsed on day when i was drinking with some old friends i had not seen in a long time. I thought it would be ok to just smoke once since i had gone for so long.
~Sidik

Conspiracies are resurrecting all over the place these days one of the pub covrensations I had last night revolved around the JFK assassination! It came up in relation to Princess Diana's death, but the guys knew all about the Grassy Knoll, etc.Entertainment, software and home pizza delivery America's core strengths!
~mHoKJkLURNit

Roswell to super serial!!
Polecam go na zamuwienie.

No wła¶nie KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Liz16

Chamska odzywka? Nie, po prostu poddałam się i przyznałam samej sobie rację. KONIEC
~anka^^

Tymczasem ostatnia twoja wypowiedĽ nie jest już nawet polemik±, tylko zwykła chamsk± odzywk±.

"tolerancji" też Ľle użyła¶. I nie wiem, dlaczego nie zauważyła¶, że nie mówimy tylko o "potyczce", skoro polemizujesz także na temat solidarno¶ci, stylu barokowego i warto¶ci Bravo. Zapomniała¶ już? Zapomniała¶, że zanegowałem twoj± tezę, iż "Roswella" było niezamierzon± pomyłk±, i z tego wyprowadziłem twierdzenie o niskiej warto¶ci gazety. Zapomniała¶ także, że to głównie ty dr±żysz temat "potyczki". Gdyby¶ od razu przyjęła do wiadomo¶ci, że to słowo ma inne znaczenie, prawdopodobnie komentarz ""Roswella" nie jest potyczk±. Potyczka to synonim starcia, bitwy, pojedynku, walki... A nie błędu ortograficznego..." byłby moim ostatnim komentarzem w tym newsie.

Jeszcze jedno uczone pojęcie: negacja rzeczywisto¶ci. Uparcie twierdz±c, że potyczka=potknięcie, stwierdzasz, że twoje argumenty nie maj± żadnego przełożenia na rzeczywisto¶ć, gdyż żyjesz w ¶wiecie własnej wyobraĽni (nadinterpretacja?).

Tak, jestem głupia. I mam na to dowód: podjęłam się rozmowy z tob±, a to oznacza, iż nie cechuję się inteligencj± i błyskotliwo¶ci±.
~anka^^

Go¶ciu, ja przecież nie zmartwiłam się tak tym błędem! Pisałam, że każdy może popełnić bł±d. A ty, zainteresowałe¶ się moj± "potyczk±"!!! No i pamiętaj, ze jak narazie popełniłam jeden bł±d, nie rozumiałam znaczenia (twoim zdaniem) jednego słowa, nie pisz więc, że nie rozumiem znaczenia SŁÓW, których używam.
~anka^^

Wiem, że jeste¶cie obok. Tylko nie rozumiem, czemu tym "obok" nie jest komnata. Czemu już nikt tam nie pisze?

Pozdrawiam.

Ależ jeste¶my tylko obok, na Forum, kochany Go¶ciu....:) Chyba wiem kto to jest i to prawda, jest bardzo wyczulony na poprawne posługiwanie się Polszczyzn±. Podobnie jak ja, zreszt± staramy się o to dbać od samego pocz±tku - może na tym także polega urok tej stronki :) A wracaj±c do serialu...Mam nadzieję, że którego¶ dnia, kiedy zostanie powtórzony, będziemy tak samo licznie odwiedzać xcom jak poprzednio, komentuj±c poszczególne odcinki, spierać się dyskutować, kłócić i godzić...I jedno starali¶my się tutaj zawsze przestrzegać. Życzliwo¶ć i tolerancję dla pogl±dów innych. Przyznam się, że z ogromnym sentymentem wspominam te czasy.
¦ciskam wszystkich, szanownego Go¶cia także.
Ela

Jeszcze sprostowanie. Nie przyczepiłem się ciebie. Mówię ogólnie o poziomie językowym panuj±cym w komentarzach. Jest on znacznie niższy niż w czasach, kiedy zagl±dały tu osoby, które wspomniałem. A to, że przytaczam głównie twoje wypowiedzi... no cóż... głównie ty się podjęła¶ polemiki.

Ile razy mam tłumaczyć, że nie mówię o niczyjej inteligencji? Chyba jednak zacznę. Jeste¶ mało inteligentna, ponieważ nie rozumiesz, co się do ciebie mówi.

Zgrana grupa? Nie zauważyłem... Kiedy¶ tak było. Ale dzisiaj... Nie zauważyli¶cie, że ta grupa się st±d wyprowadziła? Gdzie jest LEO, Hypatia, Nan, Hotaru, Hotori, Lizziette? Ela w prawdzie zajrzała, ale jako¶ nie staje w waszej obronie. To już nie jest ta sama społeczno¶ć, co kiedy¶.

Nie zamierzam zmieniać ¶wiata komentarzami na tej stronie. Ale to, że kto¶ kaleczy swój język, jednak mnie obchodzi, gdyż to także mój język...

"Przerost formy nad tre¶ci±" A nie s±dzisz, że to samo możecie powiedzieć o sobie? Nad czym się tutaj rozwodzicie? Nad jedn± literk± "a" w jakiej¶ kolorowej gazecie.

Reprezentujesz sob± ewidentny przerost formy nad tre¶ci± ( je¶li rozumiesz co to znaczy)
Do zobaczenia, panie X :D
~anka^^

"Po prostu nie rozumiesz słów, którymi się posługujesz.", "teraz ja u¶wiadamiam wam, że sami nie jeste¶cie lepsi."- cytaty pana X
Panie X, pisałam o tym że każdemu może zdarzyć się bł±d, broniłam gazety ¦S, nie rozumiem co chcesz mi udawadniać? Naprawdę, niemusisz ukażywać mi jak mało bogate słownicotwo posiadam, pokazywać nam swojej wyższo¶ci. To, że często zagl±dasz w słownik i używasz ciekawych słów, nie oznaca o twojej inteligencji i nie daję ci też prawa do ukazywania i wytykania nam naszych błędów. Panie X, a to że jeste¶my zgran± grup± tak pana denerwuje? Nigdy nikt nie stał po pana stronie i panu nie pomógł? Może jeste¶my solidarni? I może wszyscy uważamy, że pańskie komentarze do mojego błędu, którego nie uważam za bł±d, s± bezsensu? Nie zmieni pan ¶wiata kilkoma komentarzami na jakie¶ stronie, a to że kto¶ kaleczy swój język nie powinno pana interesować. Takie komentarze prowokuj± innych do robienia panu na zło¶ć i pisania z błędami. Ważne, zeby pan pisał i mówił odpowiednio. To wszystko co miałam do napisania.
~anka^^

To była wła¶nie "obrona" w stylu bliskim temu, który cytowałem. W ten sposób tylko pogr±żasz swój serial. Kaleczysz swój ojczysty język w celu wypowiadania kompletnie nieuzasadnionych tez. Już tłumaczyłem - nie możecie stwierdzić, że nie wiem niczego o Roswell, bo nie napisałem tu żadnego komentarza, z którego taki wniosek możnaby wyci±gn±ć. Widać, że niektórzy zrobili sobie w mózgu Chiński Mur broni±cy ich przed wszelkimi argumentami, iż nie s± wcale tacy wspaniali. Trochę więcej pokory...

!!!!!... Bo ty nie umiesz sie..... wypowiadac ....na temat Roswell........ nic o nim... nawet ..........nniewiesz ... jak ci ten.... seriial nie i....nteresuje to.... zostawa tas......... wszystkich a ......zajmij sie sobom .. my to powaznie ...gadamy ........na Temat ....Roswell i na.... popuralno¶ciom ....tegoo serialuu ........ i nie przeklinajcie .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~=WaLkEr=~

Ja ci nie zabraniam się wypowiadać, ale wolałabym żeby¶ to robił w bardziej uprzejmy sposób, nie urażaj±c nikogo. Tak jak pisałam, każdy ma prawo do swojego zdania.
Liz16

Skoro każdy ma prawo się wypowiedzieć, to dlaczego mi tego zabraniasz?

Wiecie, ale wy macie temat, to nie jest chyba miejsce, w którym można się pokłócić lub powiedzieć drugiej osobie co¶ niemiłego. Każdy z was może mieć swoje zdanie i je wypowiedzieć. I można je skomentować ale bez przesady!!!! Ona uważała, że "potyczka" jest odpowiednim wyrazem i dlatego go użyła. Ty przecież nie musisz robić tego samego, możesz użyć innych słów.
Zreszt± ja uważam, że czasami może zabrakn±ć komu¶ odpowiedniego słowa i wtedy zastępuje go innym. Więc nie kłóćcie się już!!!
Liz16

A czego dotyczy ten news? Chyba wła¶nie czepiania się słówek. Najpierw wy się czepiali¶cie redaktorów szmatławców, teraz ja u¶wiadamiam wam, że sami nie jeste¶cie lepsi.

Za to twoim jedynym argumentem jest czepianie sie innych. No ale jeżeli nie masz nic lepszego do powiedzenia to rzeczywi¶cie zostaje ci tylko to. Aha i nie łap mnie za słowa, bo przy całodziennym siedzeniu przy kompie można sie pomylić.
moniczka

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne