Nowości

:: Płacz

 26.2.2004 | luki
Coś nam dzisiaj obrodziło w odcinki czwartych sezonów. Tak, "Płacz" to 3 odcinek Amerykańskiego 4 Sezonu przetłumaczony na nasz język! Znajdziecie go oczywiście na stronie Roswell - ostatni rozdział, która ostatnio została gruntownie zmieniona graficznie. Cóż jeszcze dodać? Przede wszystkim zachęcam wszystkich do lektury, a osoby posługujących się dobrze językiem angielskim namawiam do współpracy z Czaplą przy tłumaczeniu kolejnych epizodów.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I might be beating a dead horse, but thank you for psointg this!
~uHqajDQAmztVFynYvFK

Do współpracy...? Hm... No cóż, jeśli znalazłby się dla mnie jakiś kącik, to pewnie bardzo chętnie, ale dopiero za trzy tygodnie... W sumie mogłabym potłumaczyć, pomiędzy wszystkim innym, co mam już pozaczynane:) Wiem, szalona myśl z mojej strony (forumowicze wiedzą dlaczego i jaki jest stan moich pozostałych tłumaczeń, obiecuję poprawę szczególnie z UB), ale słowo daję, że każdego dnia po trochu przybywa czegoś - nawet teraz, gdy nie mam czasu;) Jeśli więc Czapla byłby chętny, to...
~Nan

spoko czytałam i mi się podobało heh
Dzinks

hm.... ja chyba raczej wole sobie nie mieszać dwoma sezonami czwartymi..... narazie pozostaję przy WS4 hotaru :) wole się nie wciągać w inny bo mi sie wszystko pomiesza.... :LOL:
nowa

heh, ja też zapraszam BARDZO dobrze posługujących się językiem angielskim do współpracy...
~czapla