Nowości

:: Urodziny Majandry

 21.2.2004 | luki
Na początku chciałbym przeprosić wszystkich fanów panny Delfino za ten jednodniowy poślizg - mam nadzieję, że wybaczycie to :) Ale do rzeczy: Majandra właśnie wczoraj skończyła 23 lata. Jak może już wiecie, za kilka dni w Paryżu odbędzie się koncert Maji, na który tłumnie wybierają się jej fani z USA i Europy. Ponadto, trwają prace nad nowym filmem z jej udziałe - "Celeste". A tym czasem chciałbym złożyć jej, w imieniu wszystich polskich roswellianów, wszystkiego najlepszego, wielu kolejnych płyt i filmów, oraz szczęścia w miłości :) A jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś wiecej odnośnie aktorki i rzeczy z nią związanych, zapraszam na temat jej poświęcony na naszym forum.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

wszystkiego naj naj lepszego cmokkk
~max

wszystkiego naj lepszego cmokk

Wszystkiego najlepszego i żeby powiodło ci się przez następne 23 lata!
anka^^

Wszystkiego najlepszego!
venezia

ojejejku to maja już 23 latka? a ja taka nie na czasie, nie wiedzialam...... no ale nic.......
happy birthday to you...... lalala :*****wszystkiego naj naj, dokładam się do poprzednich życzeń .... sama już nic nie wymyśle bo zmęczona jestem :) ale jak najlepszego dla majandry :*
nowa

szkoda że ona nie przeczyta waszych życzeń ...
aras

Wszystkiego naj- Maja!!! kupy swietnie sprzedajacych sie plyt, mase rol w fajnych filmach i w ogole wszystkiego co najlepsze!!!!
roswelloholiczka

maju:********** obyś nigdy nie bała się niczego... bo za duż jest do stracenia z twoim talentem........
litle_star

Wszystkiego najlepszego dla Majandry!!
navi

Happy.... !! Nie przeszkadza mi ten poślizg - kto następny mam urodzinki :)
gosiek

hepi berzdej Majandra! from mi :) a poślizg wybaczam i tobie i sobie i pozostałym redaktorom (a setce nie wybaczam... bo nie ma czego ;))
Olka